pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Wszystkie dzieci Louisa

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381464383
Data: 2019-02-11
29.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Ta historia zelektryzowała Holandię, ale to młody polski reporter napisał o niej najpełniej. Podczas swojego drobiazgowego reporterskiego śledztwa Kamil Bałuk szukał odpowiedzi na pytanie, jak doszło do tego, że jeden człowiek został ojcem ponad dwusetki dzieci - i kim są dziś te dorosłe już dzieci.

Reporter mnoży pytania: Czy każdy człowiek ma prawo do posiadania dziecka? Czy każde dziecko ma prawo do wiedzy o swoich biologicznych korzeniach? Czy dawca nasienia ma prawo do anonimowości.

Wszystkie dzieci Louisa to pasjonująca i trudna do uwierzenia opowieść o kraju, w którego języku nie funkcjonuje słowo rodzeństwo, a także o kraju - niewielkim - gdzie żyją ponad dwie setki braci i sióstr. To również opowieść o lekarzu, który chciał być Bogiem, i o anonimowym dawcy nasienia. Ukrywał on nie tylko swoją tożsamość, ale również tajemnicę, którą przekazał ponad dwustu potomkom?

Audiobook „Wszystkie dzieci Louisa” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 29.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.