pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Wombat Maksymilian i Królestwo Grzmiącego Smoka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bumcykcyk
Rok wyd.: 2023
Rodzaj nośnika: Digipack
EAN: 9788395926044
Data: 2023-04-12
22.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Podróżnicza powieść przygodowa dla młodych odkrywców w znakomitej aktorskiej interpretacji Krzysztofa Szczerbińskiego. Audiobook powstał na podstawie książki, która zdobyła Nagrodę Magellana dla najlepszego przewodnika dla dzieci.

Wombat Maksymilian wszystko robi na maksa. Czasami zdarza mu się przedobrzyć. Wykopał tunel tak długi i tak głęboki, że bez moczenia futerka pokonał ocean. Wyszedł w Himalajach. W sercu Królestwa Grzmiącego Smoka. Tak brzmi pełna nazwa Bhutanu - jedynego państwa, w którym na koniec roku mierzy się nie tylko stan skarbca, ale przede wszystkim szczęście narodowe brutto. Jest tam nawet minister odpowiedzialny za szczęście mieszkańców.

Wombat wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu Jego Wysokości Smoka i recepty na szczęście, którą chce się później podzielić ze zwierzętami i ludźmi w swoich rodzinnych stronach. W szalonej podróży po himalajskim królestwie towarzyszy mu radosny muł Sangaj.

Audiobook „Wombat Maksymilian i Królestwo Grzmiącego Smoka” - oprawa Digipack - Wydawca: Bumcykcyk. Cena 22.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.