pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Kulminacje (audio CD) - pudełko audiobooku
Kulminacje (audio CD) pozycja dostępna
Szczęśliwy pech - pudełko audiobooku
Szczęśliwy pech pozycja dostępna
Uwięziona królowa (CD mp3) - pudełko audiobooku
Uwięziona królowa (CD mp3) pozycja dostępna
Księgarnia »
Audiobook »
»
Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę
audiobook:

Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gruner+Jahr, G+J
Rok wyd.: 2014
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788377786826
Data: 2014-02-04
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę - Hanna Bakuła - opis audiobooka:

Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę jest to zabawna książka o relacjach męsko-damskich. Jest swego rodzaju poradnikiem dla dziewczyn i ich partnerów, ze szczególnym uwzględnieniem tych dwa razy starszych. Zawiera krótkie historyjki o różnych typach kobiet i mężczyzn oraz o ich wzajemnych relacjach. Nie ma tu opowieści o idealnych parach, za to można się pośmiać z karykaturalnych opisów sytuacji i osób, które bardzo przypominają naszych znajomych. Książka składa się z czterech części. Gra wstępna to krótki opis bohaterów, rodzaj przystawki przed obiadem, Katalog typów - dokładny opis najczęściej spotykanych męskich i żeńskich kochanków, Katalog usług - historyjki poświęcone temu, co się naprawdę dzieje w związkach i ofertom, jakie mamy dla płci przeciwnej, Księga ostrzeżeń - mapa raf i mielizn, na których najczęściej lądują nieostrożne, ufne kobiety określane mianem lasek.

Książkę czyta się jednym tchem. Autorka nie oszczędza nikogo, ale proponuje także łatwe wyjścia z trudnych sytuacji, które zdarzają się w każdej relacji męsko-damskiej. Jednak przede wszystkim sugeruje, że czujność w każdym związku jest nie do przecenienia.

Pięćdziesiąt groszy z każdego sprzedanego egzemplarza audiobookai zostanie przekazane na statutową działalność Fundacji Hanny Bakuły.

Hanna Bakuła - malarka i pisarka, autorka kilkunastu książek. Pisała felietony do Playboya i Urody, obecnie pisze bloga i felietony na portalu www.kobieta.wp.pl oraz publikuje teksty w miesięcznikach. Jest absolwentką wydziału malarstwa warszawskiej ASP. Portretowała m.in.: Liv Ullmann, Yehudi Menuhina, Daniela Olbrychskiego, Agnieszkę Osiecką. Pracuje w technice pasteli. Całe lata 80. XX w. spędziła na Manhattanie. Projektowała tam m.in. kostiumy i scenografię do spektakli na Broadwayu, za które wyróżnił ją New York Times. Oprócz polskiego ma też obywatelstwo amerykańskie. Na wizytówce ma napisane osoba kontrowersyjna. Mówi o sobie, że jest soft-feministką. Prowadzi fundację propagującą kulturę polską za granicą, wspiera dwa domy dziecka, organizuje festiwale muzyki Franciszka Schuberta.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o audiobooku "Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę"
Hanna Bakuła - autor m.in.:
Selfie/Autoportret - okładka książki
Selfie/Autoportret Hanna Bakuła;
Astrologia i zdrowie - okładka książki
Astrologia i zdrowie Hanna Bakuła;
Singielka i Otello - okładka książki
Singielka i Otello Hanna Bakuła;
Jak być ogierem do końca życia? - pudełko audiobooku
Jak być ogierem do końca życia? Hanna Bakuła, Beata Rybotycka;
Koty plus - zdjęcie zabawki, gry
Koty plus Hanna Bakuła;
Idiotka wraca - okładka książki
Idiotka wraca Hanna Bakuła;
Poradnik astrologiczny - okładka książki
Poradnik astrologiczny Hanna Bakuła;