pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Wilt

autor:

Tom Sharpe

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381463218
Data: 2018-11-08
18.35 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Powraca angielski czarny humor w najlepszym wydaniu! To historia o sympatycznym, acz fajtłapowatym nauczycielu akademickim. Żona trzyma go pod pantoflem, pies sam decyduje o trasie wspólnych spacerów, a w pracy brak perspektyw na awans. Pewnego dnia podejmuje śmiałą decyzję, która wywróci jego życie do góry nogami!
Co się dzieje, kiedy życie wydaje ci się pasmem porażek? Jeśli szukasz odpowiedzi na to pytanie, z pewnością nie dowiesz się tego od Henryego Wilta, dla którego antidotum jest jedno - pozbycie się żony.

Inteligentny i niepewny siebie Henry Wilt mógłby zostać bohaterem scenariusza Woodyego Allena. Prowadzi nudne i jednostajne życie. Jego przejścia budzą politowanie, ale też śmieszą do łez. Tom Sharpe, nauczyciel akademicki, z rubasznym i pikantnym humorem opisuje swoje środowisko, nie stroniąc od niewybrednych żartów i dosadnych porównań, wywołując u czytelnika głośny śmiech...

Audiobook „Wilt” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 18.35 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.