pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Trójkąt niebezpieczeństwa (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2022
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788377296059
Data: 2022-05-13
25.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Kiedy pewnego wiosennego dnia 1938 roku znany notariusz popełnia spektakularne samobójstwo, nikt w mieście nie ma wątpliwości, że kryje się za tym wielka, mroczna tajemnica. Na ulice Radomia wypełza niepokój podsycany coraz gwałtowniejszą niechęcią do mniejszości żydowskiej.

Gdy w nieznanych okolicznościach znikają dwie bliskie notariuszowi kobiety, w sprawę angażuje się młody, pełen werwy policjant, a do działania pcha go silne uczucie do jednej z zaginionych. Wraz ze swym przyjacielem, utalentowanym dziennikarzem, rusza tropem tajemnicy, a gdy po krwawej nitce dociera do kłębka, ten okazuje się większy i straszniejszy, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Czy aspirant Ludwik Kindt zatrzyma ogromną machinę pchającą ku zagładzie nie tylko Radom i Polskę, ale również cały kontynent, a może i świat I jaką rolę w tej zagadce odgrywa wielki trójkątny diament

Audiobook „Trójkąt niebezpieczeństwa (CD mp3)” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 25.65 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.