pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Słowiańskie siedlisko
audiobook:

Słowiańskie siedlisko

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381463881
Data: 2019-01-25
23.80  29.95  6.15 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Rok 966. W osadzie Polana wciąż żyje się według pradawnych pogańskich zwyczajów. Matka puszcza karmi, odziewa i chroni ludzi. Dni oraz pory roku naznaczają ich dolę odwiecznym rytmem pracy i odpoczynku, a bogowie czuwają. Dwie siostry - Rzepka i Dziewanna - zakochują się w Dobromirze, mężnym woju z książęcej drużyny. Jedna z nich zwraca się po pomoc do szeptuchy, ale czy ziołami i magią można zdobyć miłość? Mieszkańcy pogańskiej kniei wiodą proste życie, lecz okrutny los o nich nie zapomina.

Tymczasem Mieszko I, mąż czeskiej księżniczki Dobrawy, przyjmuje chrzest święty. Władca sprzymierza się z chrześcijańskim światem dla dobra i spokoju poddanych. To niesie za sobą dalekosiężne skutki.

Przygoda, miłość, historia i czas wielkiej zmiany - to wszystko w nowej powieści z cyklu "Saga Polska". Tym razem autorka zaprasza Czytelników do pogańskiej Polski u progu przyjęcia nowej wiary.

W przygotowaniu: Słowiańskie siedlisko. Dar Rzepki

Audiobook „Słowiańskie siedlisko” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 23.80 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Monika Rzepiela - autor m.in.:
Produkty podobne:
Pasja według Einara - pudełko audiobooku

Pasja według Einara

Elżbieta Cherezińska
Zacisze - pudełko audiobooku

Zacisze

Katarzyna Redmerska