pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
audiobook:

Przeminęło z wiatrem

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2021
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788382157208
Data: 2021-12-10
Cena wydawcy: 59.90 złpozycja niedostępna

Opis audiobooka:

Przeminęło z wiatrem jest jedną z najważniejszych powieści XX wieku. Ta niezwykła, napisana z epickim rozmachem historia o kobiecej sile i determinacji robi wrażenie do dziś. Teraz dodatkowo czytelnicy będą mogli ją poznać w niezwykłej interpretacji Danuty Stenki. Nawet jeśli ktoś zna oryginał na pamięć, powinien usłyszeć, jak z prozą Mitchell poradziła sobie jedna z najlepszych polskich aktorek. Wykonanie Danuty Stenki na pewno poruszy każdego miłośnika i każdą miłośniczkę literackiego pierwowzoru.

Muzykę do audioserialu Przeminęło z wiatrem skomponował Mikołaj Majkusiak, który w tym roku odebrał Nagrodę Zaiks dla najlepszego kompozytora Festiwalu Fryderyki 2020.

Piękne, niezwykle subtelne, ale zarazem wyraziste ilustracje do nowego wydania stworzyła wybitna polska artystka Anna Halarewicz, doskonale znana czytelniczkom Twojego Stylu, Elle czy Glamour. W wydaniu książkowym zdobią karty powieści, a przy okazji wydania audio będzie je można zobaczyć na okładkach, ożywają także w specjalnie przygotowanej animacji.

Audiobook „Przeminęło z wiatrem” - oprawa CD - Wydawca: Albatros.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]