pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Pierścień Mroku. Tom 1. Ostrze elfów

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 9788381463652
Data: 2019-01-17
21.84 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Wydawać by się mogło, że wraz z postawieniem ostatniej kropki we Władcy Pierścieni zostały zatrzaśnięte wrota do niezwykłej krainy hobbitów, orków, goblinów, krasnoludów i żaden Śmiertelny nigdy już tam nie dotrze.

Nik Pierumow zdołał jednak znaleźć trop do tajemniczego i kruchego świata Śródziemia. Zadanie nie było łatwe, gdyż każdy zły krok groził straceniem drogi, każde niedokładne słowo mogło zniszczyć magię. Ale udało się! Autor Pierścienia Mroku dokonał tego, co wydawało się niemożliwe: świat Tolkiena ożywił się, przekształcił, bawił nowymi, nieznanymi dotąd kolorami.

Po Śródziemiu wędruje trójka niespokojnych duchów - hobbit i dwa krasnoludy. Nie są zwyczajnymi poszukiwaczami przygód. Oni już wiedzą, że Zło, które uważano za pokonane, odrodziło się, a jego niszczycielska Moc wzrasta. Podejmują więc heroiczną walkę, by je unicestwić, zanim stanie się wszechpotężne i Mrok pokona Światłość.

Audiobook „Pierścień Mroku. Tom 1. Ostrze elfów” - oprawa twarda - Wydawca: HERACLON. Cena 21.84 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.