pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Opowiadania z piaskownicy (CD)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bis
Rok wyd.: 2011
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 9788375512281
Data: 2011-11-15
19.48 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis audiobooka:

Kolejne przygody Tomka, znanego z Opowiadań dla przedszkolaków. Codzienne życie niesie naszemu bohaterowi wiele przygód i przeżyć, na ogół zupełnie niezrozumiałych dla dorosłych.
Cześć! To ja, Tomek. Niektórzy mnie już znają z książki Opowiadania dla przedszkolaków. Znów mam do opowiedzenia mnóstwo ciekawych, zabawnych i niesamowitych historii. Wszystkie wydarzyły się w całkiem zwyczajnych miejscach w domu, w piaskownicy na podwórku, w kinie, w windzie, u fryzjera, w tramwaju, w sklepie i - oczywiście - w przedszkolu. Ciekawe przygody mogą się przydarzyć wszędzie, nie tylko daleko stąd, i nawet w najzwyklejszy szary dzień. Bo tak naprawdę żaden dzień nie jest szary i zawsze coś się dzieje..
Opowiadania w znakomitej interpretacji Artura Barcisia.
Renata Piątkowska napisała i wydała już kilkanaście książek. Dwie z nich:Opowiadania z piaskownicy" i Nie ma nudnych dni" wpisano na złotą listę Fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom. W 2007 roku autorka otrzymała II nagrodę za książkę dla dzieci do lat 6 w konkursie literackim na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży im. Astrid Lindgren, zorganizowanym przez Fundację ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom".

Audiobook „Opowiadania z piaskownicy (CD)” - oprawa twarda - Wydawca: Bis. Cena 19.48 zł. Zapraszamy na zakupy!