pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Nowy Jednominutowy Menedżer - pudełko audiobooku
Nowy Jednominutowy Menedżer pozycja dostępna
Księgarnia »
Audiobook »
»
Odwieczne Prawa Życia
audiobook:

Odwieczne Prawa Życia

Dane szczegółowe:
Wydawca: złote myśli
Rok wyd.: 2013
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788375827804
Data: 2013-10-28
Cena wydawcy: 32.90 złpozycja niedostępna

Odwieczne Prawa Życia - Elżbieta Maszke - opis audiobooka:

Oto 28 odwiecznych praw życia, z których korzystają (często nieświadomie) ludzie sukcesu.

Jak Ty też możesz użyć odwiecznych praw życia, którymi kierują się ludzie sukcesu Zadam Ci trzy ciekawe pytania: Czy możliwe jest, że ludzie, którzy osiągnęli w swoim życiu sukces (zawodowo, prywatnie), mają podobne do siebie zachowanie i myślenie Czy chcesz poznać i wykorzystać w swoim życiu te same prawa, których przestrzegają bogacze i ludzie sukcesu Jestem przekonany, że zaskoczę Cię, gdy za chwilę pokażę Ci na przykładzie, jak działają Odwieczne prawa życia, z których korzystają (często nieświadomie) tzw. ludzie sukcesu. Czytaj uważnie ten tekst.

Nie wiem, czy się zgodzisz ze mną, ale to chyba nawet więcej niż prawdopodobne, że ludzie, którzy osiągnęli jakiś sukces, mają wiele wspólnego ze sobą. Nie chodzi o żadne czynniki zewnętrzne (wiek, pochodzenie, wykształcenie). Chodzi o to, że to, co mają w środku, czyli ich światopogląd, myślenie, jest oparte na tych samych niezmiennych fundamentach (zaraz wyjaśnię jakich).

Owszem, są między tymi poglądami pewne różnice. Sportowiec może powiedzieć, że najważniejsza w sukcesie jest ciężka praca, a milioner może powiedzieć, że najważniejsza jest mądra, a nie ciężka praca. Każdy z nich będzie miał po trochu rację, jednak tak naprawdę oba te światopoglądy łączy ten sam fundament, to samo odwieczne prawo. W tym wypadku jest to Prawo działania .

Bez akcji nie ma reakcji, bez działania, wysiłku nie będzie rezultatów np. w postaci bogactwa czy szczęśliwej rodziny. Aby to osiągnąć, trzeba działać, a nie siedzieć z założonymi rękami i czekać na cud.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o audiobooku "Odwieczne Prawa Życia"