pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Numer telefonu
audiobook:

Numer telefonu

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381461597
Data: 2018-07-11
21.14  27.95  6.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zuzanna Piątek dwa lata temu straciła matkę, swoją powierniczkę i najlepszą przyjaciółkę. Nie potrafi otrząsnąć się z tragedii, unika kontaktów z ludźmi, uciekając w pracę, której nienawidzi. Ma jednak swój codzienny rytuał - w chwilach słabości dzwoni pod numer telefonu, który wyrył się w jej sercu jak pacierz. Pewnego dnia, ku zdumieniu Zuzanny, telefon odbiera sympatyczna nieznajoma. Rozmowa przynosi ukojenie i z czasem kobiety zaprzyjaźniają się. Gdy Zuzia traci pracę, Teresa zaprasza ją do siebie, nad morze. Z pewnymi oporami dziewczyna rusza na drugi koniec Polski. Tam poznaje syna Teresy, Jakuba, który z każdym dniem staje się jej coraz bliższy. Niebawem jednak Zuzanna będzie musiała zmierzyć się z demonami przeszłości i podjąć kilka trudnych decyzji?
Wyjątkowa powieść, niezwykle chwytająca za serce. W sposób ciepły, mądry i optymistyczny pokazuje, że życie mamy tylko jedno, więc warto je wykorzystać tak, jak się tego naprawdę pragnie. Zatem carpe diem!
Krystyna Meszka, cyrysia.blogspot.com

Audiobook „Numer telefonu” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 21.14 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Anna Kucharska - autor m.in.:
Produkty podobne:
Angielskie lato - pudełko audiobooku

Angielskie lato

Małgorzata Mroczkowska
Rozmówca - pudełko audiobooku

Rozmówca

Chris Carter
Pierwsza na liście - pudełko audiobooku

Pierwsza na liście

Magdalena Witkiewicz
Komisarz (audiobook) - pudełko audiobooku

Komisarz (audiobook)

Paulina Świst
Zapach śmierci - pudełko audiobooku

Zapach śmierci

Simon Beckett