pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

No stress (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: złote myśli
Rok wyd.: 2011
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788377012925
Data: 2012-12-12
21.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Jest to jedyna w swoim rodzaju kompilacja wiedzy na temat stresu.

Tego, co go powoduje i jak sobie z tym radzić.

Znajdziesz w niej wszystko, co będzie ci potrzebne, by w końcu zaznać upragnionego spokoju, pokonać stres i zacząć w pełni korzystać z życia.

Jeśli czujesz, że w Twoim życiu jest zbyt dużo nerwów, to jest tak tylko dlatego, że jeszcze nie zdecydowałeś się na zmianę tego stanu rzeczy. Musisz wiedzieć, że może być zupełnie inaczej.

W głównej mierze to nastawienie umysłu czy sposób podejścia do najróżniejszych spraw decyduje, czy przyprawiają one o zawrót głowy, czy mijają bez niepotrzebnych napięć.

Prawdziwy spokój, szczęśliwsze życie, harmonia zależą od odpowiedniej koncentracji umysłu i od działania we właściwy sposób. Napisałem tę książkę, by pokazać ci, że nie musisz biernie poddawać się tym wszystkim napięciom, jakie podsuwa Ci każdy dzień. Metody radzenia sobie ze stresem przedstawione w książce są łatwe do zastosowania i można z nich skorzystać bez większego przygotowania. Czy działają Tak sprawdziłem to osobiście. Nie musisz dłużej szukać - w tej książce jest wszystko, co będzie Ci potrzebne, by pokonać stres - od teorii po praktykę".

Audiobook „No stress (CD mp3)” - oprawa CD - Wydawca: złote myśli. Cena 21.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.