pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
audiobook:

Moriarty (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2015
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 9788378187233
Data: 2015-03-03
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis audiobooka:

Nowy kryminał Horowitza teraz w wersji do słuchania! Ponad 9 godzin nagrania! Czyta Andrzej Ferenc!
"Sherlock Holmes nie żyje. Zapada mrok". Stało się! W pamiętnym starciu nad wodospadem Reichenbach przepadli Sherlock Holmes i jego arcywróg, profesor James Moriarty. Policjanci ze Scotland Yardu opłakują największego z detektywów, a przestępcza brać Londynu tęskni za swym hersztem - zwłaszcza że na horyzoncie pojawia się nowa, brutalna siła zza oceanu, gotowa przejąć kontrolę nad półświatkiem: gang Clarence a Devereux. Śledczy Frederick Chase z Agencji Detektywistycznej Pinkertona, który podąża jego tropem, znajduje sprzymierzeńca w osobie inspektora Athelneya Jonesa, gorliwego naśladowcy samego Holmesa.

Wkrótce jednak zaczną ginąć ludzie, a gra pozorów, w którą uwikłają się bohaterowie, doprowadzi ich do zaskakującego finału.

Anthony Horowitz jest pisarzem i scenarzystą popularnych seriali telewizyjnych, mistrzem budowania napięcia. Za scenariusz do serialu Detektyw Foyle otrzymał nagrodę BAFTA (British Academy of Film and Television Arts). Adaptował na potrzeby telewizji powieści Agathy Christie o Herculesie Poirot, zaopatrywał w historie także inne produkcje, jak Morderstwa w Midsomer czy Wypadek. Horowitz jest również autorem m.in. serii "Księga Pięciorga" oraz bestsellerowego cyklu o nastoletnim detektywie Aleksie Riderze. Dom Wydawniczy REBIS opublikował jego Dom Jedwabny - powieść z Sherlockiem Holmesem i Johnem Watsonem.

Więcej informacji na temat autora można znaleźć na stronie internetowej anthonyhorowitz.com, a także na jego koncie w serwisie Twitter: @Anthony Horowitz.

peany na cześć Domu Jedwabnego
"Z pasją odtwarzający ducha, styl, suspens i atmosferę oryginalnych opowiadań, umiejętnie skomponowany hołd dla twórczości Conan Doyle a -książka, której trudno się oprzeć" - "Sunday Times".

"Wydaje się, że to mało prawdopodobne, a może nawet niemożliwe, a jednak to prawda! Holmes wrócił i jest w świetnej formie" - "Independent on Sunday".

"Zatem brawo, panie Horowitz. Miejmy nadzieję, że sławetna skrzynia zawiera jeszcze wiele spraw, które przed nami odkryje" - "Financial Times"
"Wyśmienita - prawdę mówiąc, twierdzę nawet, że lepsza od którejkolwiek z powieści o Holmesie autorstwa Conan Doyle a" - "Daily Telegraph"
"Doskonałe tempo, nieprzewidywalna akcja, wciągająca i trzymająca w napięciu od pierwszej do ostatniej strony" - "Daily Express"

Audiobook „Moriarty (CD mp3)” - oprawa twarda - Wydawca: Rebis.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]