pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
pudełko audiobooku - Nie narzekaj!
Nie narzekaj! 23.35 zł pozycja dostępna!
pudełko audiobooku - Sztuka manipulacji (CD mp3)
Sztuka manipulacji (CD mp3) 33.73 zł pozycja dostępna!
pudełko audiobooku - Dawaj innym szczęście (CD mp3)
Dawaj innym szczęście (CD mp3) 29.44 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Audiobook »
»
Kreowanie wizerunku w biznesie i polityce (CD)
audiobook:

Kreowanie wizerunku w biznesie i polityce (CD)

Dane szczegółowe:
Wydawca: POLTEXT
Rok wyd.: 2010
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 9788375610888
Data: 2010-09-22
pozycja niedostępna

Kreowanie wizerunku w biznesie i polityce (CD) - Grażyna Białopiotrowicz - opis audiobooka:

Buduj swój wizerunek profesjonalnie, skorzystaj ze sprawdzonej wiedzy zawartej w tej książce! Na to, jak jesteśmy odbierani przez innych, pracujemy przez całe życie. Chcemy tego, czy nie wciąż dostarczamy ludziom informacji na swój temat i wywołujemy w nich emocje pozytywne lub negatywne. Robimy to poprzez swój wygląd, ubranie, zachowanie, sposób prowadzenia rozmowy, a także działania, jakie podejmujemy. Celowo lub nieświadomie tworzymy swój mentalny obraz w myślach osób, z którymi się kontaktujemy, a obraz ten to nic innego, jak nasz wizerunek.
- W jaki sposób kreować swój wizerunek - Jak budować pozytywne relacje z ludźmi - Co robić, by emocje, jakie wywołujemy nam sprzyjały - Jak prowadzić interesującą rozmowę - Jak się ubrać, by zrobić dobre wrażenie - Jak się zachować - Kiedy całuje się kobiety w rękę, a kiedy nie należy tego robić - Co zrobić z telefonem komórkowym Na te i wiele innych pytań odpowiada Autorka niniejszej książki adresowanej do ludzi biznesu i polityki, osób pracujących w różnego rodzaju instytucjach, urzędach i firmach - słowem wszystkich, którzy chcą być jak najlepiej postrzegani w działalności zawodowej i publicznej, a także w życiu prywatnym.
Grażyna Białopiotrowicz - psycholog, trener biznesu, rozwoju osobistego i umiejętności interpersonalnych, specjalista w zakresie marketingu politycznego oraz kreowania wizerunku medialnego osób publicznych. Jest osobistym doradcą wielu prominentnych przedstawicieli świata polityki i biznesu w zakresie rozwoju osobistego oraz budowania pozytywnego wizerunku własnej osoby. Autorka i realizatorka programów biznesowych dotyczących profesjonalnej obsługi klienta, skutecznej komunikacji interpersonalnej, psychologii sprzedaży oraz strategii wpływu społecznego. Przez wiele lat prowadziła zajęcia ze studentami w Zakładzie Psychologii Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku. Obecnie jest wykładowcą Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Autorka kilkunastu książek, m.in..: Sztuka aktywności; Kobieta-mężczyzna. Psychologiczne gry w miłości i biznesie, oraz artykułów w czasopismach fachowych.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o audiobooku "Kreowanie wizerunku w biznesie i polityce (CD)"
Grażyna Białopiotrowicz - autor m.in.: