pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Komisarz (audiobook)
audiobook:

Komisarz (audiobook)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788328709409
Data: 2017-12-07
23.41  34.90  11.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zuzanna Kadziewicz żyje jak pod kloszem. Kochający ojciec-biznesmen trzyma nad ukochaną jedynaczką parasol finansowy. Zuzanna pracuje jako pedagog z pasji, nie dla chleba. Uwielbia pomagać dzieciom. W jej odrealnionym świecie pewnego dnia pojawia się mężczyzna?
Radosław jest wykształcony, męski, przystojny, dobrze wychowany, zamożny. Potrafi się znaleźć w teatrze, cierpliwie doradzać w butikach. W dodatku, po pięciu tygodniach znajomości, wyjaśnia się, że jest gentelmanem w łóżku. Prawdziwy ideał.

Niestety, wyśniony mężczyzna okazuje się policjantem. Komisarz Radosław Wyrwa - fachowiec od działań "pod przykrywką". Zuzanna to dla niego tylko figurantka, zaledwie narzędzie służące do rozpracowania ciemnych interesów ojca. Antoni Kadziewicz, na pozór szanowany biznesmen na pokaz, w rzeczywistości zwabia z Ukrainy dziewczyny do domów publicznych. Zadłużony, szantażowany przez ukraińskich mafiosów, nie potrafi wydostać się z matni.

Szansą może być współpraca z prokuratorem Łukaszem Zimnickim. "Zimny" przedstawia plan. Kadziewicz w obawie przed dożywociem, godzi się zostać "wtyką" i podejmuje grę na dwa fronty?

Audiobook „Komisarz (audiobook)” - oprawa CD - Wydawca: Muza. Cena 23.41 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Paulina Świst - autor m.in.:
Produkty podobne:
Czarna - pudełko audiobooku

Czarna

Wojciech Kuczok
Dziewczyna z porcelany - pudełko audiobooku

Dziewczyna z porcelany

Agnieszka Olejnik