pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Kochaj mnie czule (CD mp3)
audiobook:

Kochaj mnie czule (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381467681
Data: 2019-07-01
22.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Za dużo tego wszystkiego jak na jedną osobę? Może ktoś dopisze za mnie szczęśliwe zakończenie? - tak napisała zwyciężczyni konkursu literackiego Opowiedz nam swoją historię. To właśnie jej opowiadanie zainspirowało autorkę do napisania tej niezwykle wzruszającej powieści.

Czy prawda może wyzwolić?
Czy może lepiej nie wiedzieć o przykrych wydarzeniach z przeszłości?
Natalia i Paweł to małżeństwo, które z pozoru wiedzie spokojne i szczęśliwe życie. Pewnego dnia kobieta dowiaduje się, że ma niepokojące znamię na dnie oka. Jej życie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. Wyjeżdża do specjalistycznej kliniki. Podczas konsultacji spotyka swoją dawną miłość: Szymona, który teraz jest profesorem okulistyki. Co wyniknie z tego spotkania?
Cztery lata później na świat przychodzi syn Natalii i Pawła. Niestety niebawem okazuje się, że chłopiec ma zespół Aspergera. Małżeństwo nie wytrzymuje kolejnej próby i zaczyna się od siebie oddalać. Pewnego dnia Paweł znika, zostawiając po sobie pustkę i długi?
Czy Natalia zdoła odbudować swoje życie? Czy można pogodzić się z myślą, że małżeństwo było zbudowane na kłamstwie? Jakie jeszcze niespodzianki szykuje dla niej los?

Audiobook „Kochaj mnie czule (CD mp3)” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 22.65 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Gabriela Gargaś - autor m.in.:
Produkty podobne:
Okup krwi - pudełko audiobooku

Okup krwi

Marcin Jamiołkowski
Pani Walewska. Tom 1 i 2 - pudełko audiobooku

Pani Walewska. Tom 1 i 2

Wacław Gąsiorowski
Mio, mój Mio - pudełko audiobooku

Mio, mój Mio

Astrid Lindgren
Trener osobisty (CD mp3) - pudełko audiobooku

Trener osobisty (CD mp3)

Iwona Majewska-Opiełka