pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Fiszki. Język angielski. Słownictwo 5 (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Cztery Głowy
Rok wyd.: 2011
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 9788361108733
Data: 2011-11-04
26.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Poziom: C1, advanced (zaawansowany) FISZKI - kultowy już produkt WYDAWNICTWA CZTERY GŁOWY - doczekał się wersji audio. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.
250 minut nagrań native speakerów z dużym naciskiem na poprawną brytyjską wymowę (angielska lektorka - Caroline Lebek - czyta hasła starannie, dbając o ich właściwą artykulację i intonację; dzięki temu zyskują Państwo pewność, że - używając opanowanych dzięki FISZKOM słówek i zwrotów - zostaną Państwo prawidłowo zrozumiani) ponad 2400 słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście starannie dobrane słownictwo zostało usystematyzowane w 50 kategoriach tematycznych, które wyczerpująco ujmują zjawiska związane z człowiekiem i jego otoczeniem (w obrębie każdej kategorii nagrania ułożone są tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń; dzięki tym zabiegom przyswajanie słówek staje się łatwiejsze) tekst nagrano w systemie: hasło polskie - hasło angielskie - przerwa na głośne powtórzenie; to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy rewelacyjna funkcja SPELL wyświetla hasła główne na ekranie odtwarzacza lub telefonu, co umożliwia bezbłędne opanowanie pisowni kurs kompatybilny z tytułem książkowym FISZKI - język angielski - Słownictwo 5 Jeśli zależy Państwu na szybkim i skutecznym opanowaniu dużej liczby słów i zwrotów, to jest to kurs właśnie dla Państwa!

Audiobook „Fiszki. Język angielski. Słownictwo 5 (CD mp3)” - oprawa twarda - Wydawca: Cztery Głowy. Cena 26.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.