pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy koty. Seria 2. Tom 1 CD
audiobook:

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy koty. Seria 2. Tom 1 CD

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biblioteka Akustyczna
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788327247414
Data: 2017-11-20
Cena wydawcy: 19.90 złpozycja niedostępna

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy koty. Seria 2. Tom 1 CD - opis audiobooka:

Pierwszy tom nowej serii przygód Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn!
Tajny Klub Superdziewczyn wraca nad morze! Na ekipę czekają same atrakcje - plaża, woda i mnóstwo swobody. Do tego odbywają się urodziny Emi i każdy przygotowuje dla niej niespodziankę! Ale Emi najbardziej marzy o własnym psie! Niestety, otrzymuje tylko wielką maskotkę, a do tego w Tajnym Klubie wybucha spór o to, jaki pupil jest lepszy - pies czy kot? Ale podczas wycieczki rowerowej Tajny Klub znajduje pieska rasy cavalier king charles spaniel - ulubionej rasy Emi. Dziewczynka uważa, że to znak od losu i zajmuje się zgubą najlepiej jak potrafi. Niestety, psiak jest smutny i osowiały, najwyraźniej za kimś bardzo tęskni. Jasne się staje, że piesek musi wrócić do swego właściciela. Dzieciaki muszą jak najszybciej go odnaleźć.

W pierwszej serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn ukazały się: Emi i Tajny Klub Superdziewczyn, Kółko hiszpańskiego, Na scenie, Akcje w wakacje, Źrebaki i rumaki, Śnieżny patrol, Poszukiwacze przygód, List w butelce

Audiobook „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy koty. Seria 2. Tom 1 CD” - oprawa CD - Wydawca: Biblioteka Akustyczna.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]