pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Dziewiąty Mag. Tom 1
audiobook:

Dziewiąty Mag. Tom 1

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788365983725
Data: 2018-04-16
21.14 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Smok nie spał.

Patrzył na nią przenikliwie zielono-złotymi ślepiami?
Ataki trolli, chimer i cyklopów są coraz bardziej zuchwałe. Magiczne kopuły chroniące dziewięć miast tracą moc, smoki zaczynają chorować. Za radą wszechwiedzącej Oriany dwunastu oficerów wyrusza do równoległego świata.

Ariel, lekarz weterynarii i matka ośmiolatki, nie potrafi uwierzyć w słowa tajemniczego Fabiena. Mężczyzna podający się za elfickiego oficera twierdzi, że tylko ona zdoła zaradzić dziwnej epidemii wśród smoków. Czy on oszalał?
Tymczasem Ariel poznaje Croya? Croy jest ogromny. Zielono-złote łuski na jego ciele układają się w fantazyjny wzór. Ma błoniaste skrzydła, krótki i zaokrąglony pysk, jego łapy uzbrojone są w potężne szpony. Pod wpływem dotyku Ariel łuski Croya zmieniają barwę, wtedy on składa ukłon i zaprasza ją do swojego świata. Razem przechodzą przez portal. Komuś potężnemu o czerwonych oczach bez źrenic bardzo się to nie spodoba.

Audiobook „Dziewiąty Mag. Tom 1” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 21.14 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Alice R. Reystone - autor m.in.:
Produkty podobne:
Dziewiąty Mag. PAKIET - pudełko audiobooku

Dziewiąty Mag. PAKIET

Alice R. Reystone
Agent Fundacji - pudełko audiobooku

Agent Fundacji

Isaac Asimov
Farmagia (CD mp3) - pudełko audiobooku

Farmagia (CD mp3)

Magdalena Jasny