pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Dziecięce zabawy
audiobook:

Dziecięce zabawy

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381464321
Data: 2019-02-11
22.65  29.95  7.3 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Rok 1967 był pełen wstrząsających wydarzeń. Trzej jedenastoletni chłopcy zostali zamordowani w bestialski sposób przez sprawcę nazwanego Wampirem z Kopalni, który po ujęciu stwierdził jedynie, że zbrodnie były wynikiem pomyłki, nie tłumacząc głębiej motywów swego postępowania. Ciało czwartej, dorosłej ofiary wspomnianej przez Wampira zniknęło bez śladu.

Po latach znowu grasuje w miasteczku seryjny morderca, usuwając ze świata ludzi, którzy w 1967 r. byli rówieśnikami zamordowanych. Kolejne zabójstwa są wzorowane na tych sprzed kilku dekad. Śledztwo wydaje się prowadzić donikąd. Ślady stają się zagmatwane, a w zdarzeniach nie można się doszukać logiki. Na horyzoncie zdarzeń pojawiają się również niespodziewanie dziwne postacie: milioner Bratkiewicz, który twierdzi, że jest synem zaginionej ofiary Wampira, oraz piękna Catherine.

Niewiarygodne, na pierwszy rzut oka przypadkowe fakty łączą się ostatecznie w logiczną całość. Czy można oddać swoje życie w imię przyjaźni? Jak mocno dążenie do bogactwa jest w stanie wypalić ludzką duszę? Czy zemsta może stać się motywem przewodnim na całe życie? Odpowiedź na te pytania staje się kluczem do rozwiązania zagadki. Powieść Tomasza Mroza to historia kryminalna z elementami grozy. Pomimo że treść opisuje zdarzenia z gruntu mroczne, to autor, swoim zwyczajem, nie stroni od ironicznych obserwacji rzeczywistości. Wszystko łączy się w zgrabną całość, która dostarcza zarówno emocji, jak i refleksji odnośnie do motywacji napędzającej ludzkie działania.

Audiobook „Dziecięce zabawy” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 22.65 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Tomasz Mróz - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Figle-migle - pudełko audiobooku

Figle-migle

Emilia Szczęsna
Latająca klasa (CD mp3) - pudełko audiobooku

Latająca klasa (CD mp3)

Erich Kästner
Przedszkoludki - pudełko audiobooku

Przedszkoludki

Agnieszka Frączek