pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
Dom jedwabny (CD mp3)
audiobook:

Dom jedwabny (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2014
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788378186564
Data: 2014-12-05
pozycja niedostępna

Dom jedwabny (CD mp3) - Anthony Horowitz - opis audiobooka:

Sherlock Holmes - ikona detektywistyki powraca! Teraz w wersji do słuchania - czyta Andrzej Ferenc! Ponad 10 godzin nagrania! Najnowsza część przygód Sherlocka Holmesa dotyczy historii, której wcześniej nie można było ujawnić ze względu na charakter sprawy i pozycję zamieszanych w nią osób.

Gdy doktor Watson przybywa z kilkudniową towarzyską wizytą na Baker Street, nie spodziewa się, że dane mu będzie wziąć udział w kolejnej niezwykłej przygodzie u boku najwybitniejszego z detektywów. I nawet gdy z prośbą o pomoc zjawia się u Sherlocka Holmesa pewien marszand z Wimbledonu, zaplątany w transatlantycką awanturę, nic jeszcze nie zwiastuje rychłego ujawnienia afery z udziałem czołowych postaci londyńskiej socjety. Afery tak ohydnej, że nawet wierny kronikarz Holmesa, doktor Watson, nie pozwolił opublikować swej relacji wcześniej niż po stu latach...

Anthony Horowitz jest pisarzem i scenarzystą popularnych seriali telewizyjnych, mistrzem budowania napięcia. Za scenariusz do Wojny Foyle a" otrzymał nagrodę BAFTA (British Academy of Film and Television Arts). Adaptował na potrzeby telewizji powieści Agaty Christie o Herculesie Poirot, zaopatrywał w historie także inne produkcje, jak Morderstwa w Midsomer" czy Wypadek". Horowitz jest także autorem m.in. serii Księga Pięciorga oraz bestsellerowego cyklu o nastoletnim detektywie Aleksie Riderze.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o audiobooku "Dom jedwabny (CD mp3)"
Anthony Horowitz - autor m.in.:
Pogrzeb na zamówienie - okładka książki
Pogrzeb na zamówienie Anthony Horowitz;
Morderstwa w Somerset - okładka książki
Morderstwa w Somerset Anthony Horowitz;
Cyngiel śmierci - pudełko audiobooku
Cyngiel śmierci Anthony Horowitz;
Cyngiel śmierci - okładka książki
Cyngiel śmierci Anthony Horowitz;
Moriarty (CD mp3) - pudełko audiobooku
Moriarty (CD mp3) Anthony Horowitz;
Moriarty - okładka książki
Moriarty Anthony Horowitz;
Kupujący tę pozycję zamówili również: