pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
audiobook:

Dom jedwabny (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2014
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788378186564
Data: 2014-12-05
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis audiobooka:

Sherlock Holmes - ikona detektywistyki powraca! Teraz w wersji do słuchania - czyta Andrzej Ferenc! Ponad 10 godzin nagrania! Najnowsza część przygód Sherlocka Holmesa dotyczy historii, której wcześniej nie można było ujawnić ze względu na charakter sprawy i pozycję zamieszanych w nią osób.

Gdy doktor Watson przybywa z kilkudniową towarzyską wizytą na Baker Street, nie spodziewa się, że dane mu będzie wziąć udział w kolejnej niezwykłej przygodzie u boku najwybitniejszego z detektywów. I nawet gdy z prośbą o pomoc zjawia się u Sherlocka Holmesa pewien marszand z Wimbledonu, zaplątany w transatlantycką awanturę, nic jeszcze nie zwiastuje rychłego ujawnienia afery z udziałem czołowych postaci londyńskiej socjety. Afery tak ohydnej, że nawet wierny kronikarz Holmesa, doktor Watson, nie pozwolił opublikować swej relacji wcześniej niż po stu latach...

Anthony Horowitz jest pisarzem i scenarzystą popularnych seriali telewizyjnych, mistrzem budowania napięcia. Za scenariusz do Wojny Foyle a" otrzymał nagrodę BAFTA (British Academy of Film and Television Arts). Adaptował na potrzeby telewizji powieści Agaty Christie o Herculesie Poirot, zaopatrywał w historie także inne produkcje, jak Morderstwa w Midsomer" czy Wypadek". Horowitz jest także autorem m.in. serii Księga Pięciorga oraz bestsellerowego cyklu o nastoletnim detektywie Aleksie Riderze.

Audiobook „Dom jedwabny (CD mp3)” - oprawa CD - Wydawca: Rebis.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]