pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Dom bez klamek
audiobook:

Dom bez klamek

Dane szczegółowe:
Wydawca: aleksandria
Rok wyd.: 2018
EAN: 9788395109089
Data: 2018-07-18
24.00  34.90  10.9 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"12 grudnia rano pielęgniarka na oddziale C8 szpitala psychiatrycznego w Weseliskach dokonuje makabrycznego odkrycia. W nocy jeden z pacjentów został brutalnie zamordowany.

Podejrzenie pada na pozostałych chorych i personel medyczny. Policja, która wkrótce przyjeżdża na miejsce zdarzenia, nie może pozwolić, by ktokolwiek opuścił oddział. C8 zostaje zamknięte dla świata.

Niebawem okaże się, że pytań jest więcej niż odpowiedzi, a przeszłość osób zamieszanych w zbrodnię pełna jest mrocznych tajemnic, przemocy, bólu i zła. Splątane wątki śledztwa próbuje rozwikłać podkomisarz Nina Warwiłow. Jednak morderstwo w szpitalu psychiatrycznym to nie jedyne, co zaprząta jej myśli. Musi poradzić sobie ze swoją przeszłością i podjąć trudne decyzje, które zaważą na jej przyszłości.

Czasami
własne wspomnienia mogą być więzieniem, z którego najtrudniej się wyrwać? Dom bez klamek to pierwszy tom z cyklu powieści kryminalnych z Niną Warwiłow."

Audiobook „Dom bez klamek” - Wydawca: aleksandria. Cena 24.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Jędrzej Pasierski - autor m.in.:
Produkty podobne:
Pokuta (CD mp3) - pudełko audiobooku

Pokuta (CD mp3)

Max Czornyj
Tropiciel - pudełko audiobooku

Tropiciel

Vladimir Wolff
Pandemia (CD mp3) - pudełko audiobooku

Pandemia (CD mp3)

Robin Cook
Czarna Lilia - pudełko audiobooku

Czarna Lilia

Jan Iwański
Zranić marionetkę (CD mp3) - pudełko audiobooku

Zranić marionetkę (CD mp3)

Katarzyna Grochola