pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Cyberiada

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2016
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788379275854
Data: 2016-07-18
24.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

"Cyberiada" to znakomite połączenie opowieści o technologii i baśni, z których podobno się nie wyrasta, bo są emanacją ludzkich marzeń i pragnień.

Audiobook to adaptacja cyklu opowiadań, których bohaterami są roboty. Fani twórczości Stanisława Lema z pewnością pamiętają Trurla i Klapaucjusza. Zarówno świat przedstawiony, jak i tematyka poszczególnych utworów są bardzo podobne do "Bajek robotów" i często wydawane razem. Do słuchaczy trafia tym razem kilka opowiadań, które powstały na przestrzeni kilkunastu lat. "Cyberiada" to opowieść, w której zawarto elementy zarówno fantastyczne, naukowe, jak i filozoficzne. Posłuchajmy zatem o tym, że zło i dobro przenikają się nie tylko w świecie, który znamy z autopsji, ale również w tym, który zamieszkują roboty.

Teraz klasyka science fiction dostępna jest także w wersji audio, dzięki czemu fani Stanisława Lema mogą przypomnieć sobie jego twórczość, a ci, którzy dopiero chcieliby ją poznać, mogą sięgnąć po znakomicie zrealizowane nagrania.

Wydanie jest częścią szerszego projektu zwanego Lemoteką, w ramach którego ukazują się kolejno wszystkie książki mistrza w wersji audio.

Audiobook „Cyberiada” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 24.73 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.