pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Żona doskonała (CD mp3)
audiobook:

Żona doskonała (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2018
EAN: 9788381103831
Data: 2018-03-15
23.04  26.07  3.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Po międzynarodowym sukcesie Trylogii Zła komisarz Balistreri powraca w thrillerze wciągającym czytelnika w zapierający dech w piersiach wir suspensu.

Rzym 2001 roku. Dwie pary, amerykański profesor włoskiego pochodzenia Victor Bonocore i jego żona Nicole Steele, prokurator Bianca Begnini i jej mąż Nanni Annibaldi. Dwa małżeństwa jak wiele innych, czasem szczęśliwe, czasem mniej. Między nimi niebezpieczna dwudziestolatka, Scarlett Steele. Wokół roztacza się półświatek Głuchoniemego i Dziurkacza, ustawianie zamówień publicznych, hazard, lichwa i okrutna śmierć dziewczyny, Donatelli. Wszystko wygląda na kolejny akt przemocy wobec kobiet, morderca zostaje szybko wykryty i sprawiedliwości staje się zadość. A może nie?

Kiedy ginie kolejna osoba, Michele Balistreri, naczelnik sekcji zabójstw wydziału kryminalnego prowadzi śledztwo wspólnie z prokurator Biancą Begnini. Oboje tworzą mieszankę wybuchową, sposób prowadzenia śledztwa gwałci wszelkie reguły prawa, a jego wynik to kompletna klęska. Aresztowanie podejrzanych wywołuje międzynarodowy kryzys dyplomatyczny. Wszystko źle się kończy.

Po dziesięciu latach nieoczekiwane spotkanie popycha Balistreriego do ponownego zajęcia się sprawą, w której nie znaleziono winnych. A skoro nie jest za późno na sprawiedliwość, może nie jest też za późno na miłość i życie? A może szansa ostatecznie przepadła.

„Balistreri jest jednym z najbardziej udanych bohaterów współczesnego kryminału”. The Independent

Audiobook „Żona doskonała (CD mp3)” - Wydawca: Sonia Draga. Cena 23.04 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Bluszcz - pudełko audiobooku
Bluszcz Anna H. Niemczynow
Wyspa Alice (CD mp3) - pudełko audiobooku
Wyspa Alice (CD mp3) Daniel Sanchez-Arevalo
Pensjonat marzeń (CD mp3) - pudełko audiobooku
Pensjonat marzeń (CD mp3) Magdalena Witkiewicz