pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Szlak Srebrnych Mgieł (CD mp3)
audiobook:

Szlak Srebrnych Mgieł (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2021
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788382331554
Data: 2021-03-03
20.59  22.93  2.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h


Szlak Srebrnych Mgieł miał być wyprawą życia dla Beaty i Witka. Los chciał jednak inaczej, a z pięknych planów pozostały zgliszcza. Jej ukochany mąż Witek, druga połowa pomarańczy, ginie w wypadku samochodowym. Zostaje ból, pustka, samotność i tęsknota za ukochanym. Co noc Beata śni, że razem z mężem przemierzają urzekający Szlak Srebrnych Mgieł. Wreszcie kobieta podejmuje wyzwanie i wyrusza w podróż, by w rocznicę ślubu stanąć nad Kruczym Wąwozem. Czy starczy jej odwagi i determinacji, by osiągnąć cel Czy na szlaku odnajdzie wewnętrzny spokój
Nie szukajcie Szlaku Srebrnych Mgieł na mapach, w przewodnikach i w internecie. Nie znajdziecie go tam. Każdy z nas ma swoją własną drogę. Przemierzamy ją przez całe życie i tylko od nas zależy, czy spotkamy na niej krystalicznie czyste jeziora, polany pełne kwiatów, srebrne mgły, zachwycające wschody i zachody słońca, konstelacje gwiazd i dzikie konie. Powodzenia na Szlaku Srebrnych Mgieł!

Audiobook „Szlak Srebrnych Mgieł (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 20.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Joanna Tekieli - autor m.in.:
Produkty podobne:
Zagubiony szlak - pudełko audiobooku

Zagubiony szlak

Beata Zdziarska
Wyspa Alice (CD mp3) - pudełko audiobooku

Wyspa Alice (CD mp3)

Daniel Sanchez-Arevalo
Drugie życie Matyldy - pudełko audiobooku

Drugie życie Matyldy

Magdalena Trubowicz
Jedna miłość (CD mp3) - pudełko audiobooku

Jedna miłość (CD mp3)

Anna Dąbrowska