pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Spełnione marzenia. Jabłoniowy sad. Tom 3 (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2021
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788382710212
Data: 2022-10-21
26.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:


Jabłoniowy sad jest wieczny, ta opowieść nigdy się nie skończy, jest bowiem historią o miłości, a ona jest niewyczerpana.

Los jest często niesprawiedliwy. Przekonały się o tym Gabrysia i Julia, które stanęły chyba w złej kolejce, kiedy przydzielano szczęście. Gabrysia jest kobietą z ponadprzeciętnym instynktem macierzyńskim, a jednak nie może zajść w ciążę. Z kolei Julia marzy o miłości, czy to coś dziwnego Proste, naturalne pragnienie młodej kobiety, a jednak nie udało się go spełnić.

W jabłoniowym sadzie na rozłożystych gałęziach znów kołyszą się dojrzewające owoce, na tarasie stoi wieczorna herbata, a wiatr szumi w tysiącach liści. Nie ma już burzy, w życiu zapanował spokój. A jednak nadchodzą wielkie zmiany. Tym razem po cichu, niepostrzeżenie. Czy uda się spełnić marzenia, a jednocześnie zachować to, co najważniejsze
JAK DŁUGO MOŻNA PIELĘGNOWAĆ NADZIEJĘ CZY POKRĘTNY LOS DA SIĘ W JAKIŚ SPOSÓB OSZUKAĆ A MOŻE SZCZĘŚCIE KRYJE SIĘ NA MNIEJ UCZĘSZCZANYCH ŚCIEŻKACH, W STRONĘ KTÓRYCH NAWET NIE SPOGLĄDAMY

Audiobook „Spełnione marzenia. Jabłoniowy sad. Tom 3 (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: Filia. Cena 26.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.