pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Rodzicielski maraton. Od narodzin dziecka aż do opuszczenia przez nie gniazda (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2021
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788366473614
Data: 2021-08-27
25.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:


Rodzina jest wyzwaniem. Życie rodzinne obrosło w mnóstwo mitów, które wpędzają rodziców w niepewność w równym stopniu co burzliwe dyskusje wokół tematu wychowywania dzieci.

Po 30 latach pracy psychiatra dzieci i młodzieży profesor Michael Schulte-Markwort obiera inny kurs i radzi: tym, co się liczy, jest odwaga uświadomienia sobie własnej postawy. Wtedy możliwe stają się nawiązanie relacji rodzic–dziecko oraz komunikacja z dzieckiem uwzględniająca jego potrzeby i zdolności. Nie bez znaczenia jest także kwestia samodzielności rodziców, którzy nie powinni się tak przejmować tym, co mówią inni. Każda rodzina może osiągnąć szczęście po swojemu.

Co zrobić, jeśli dziecko nie śpi, a co, jeśli nie chce jeść? Jakie mogą być konsekwencje, kiedy dzieciom pozwala się na wszystko? W jaki sposób wyznaczać granice? I jak odzyskać suwerenność, której tak często brakuje rodzicom? Doświadczony ekspert w obrazowy sposób i na wielu przykładach wyjaśnia, jak z odwagą oraz zaufaniem podejmować właściwe decyzje.

Audiobook „Rodzicielski maraton. Od narodzin dziecka aż do opuszczenia przez nie gniazda (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 25.49 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.