pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Pora burzy (CD mp3)
audiobook:

Pora burzy (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2020
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788381946360
Data: 2020-06-23
24.03  26.35  2.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Czy zagadka romansu z czasów wojny zostanie rozwiązana Greta Bernstem-Różańska wciąż ma nadzieję na wyjaśnienie tajemnicy śmierci ukochanego, kapitana Friedricha von Welfow.

Zadania podejmuje się popularna pisarka Karolina Rokoszy, która marzy o przygodzie na podobieństwo tych, jakie spotykają jej bohaterki. Prośba wnuka Grety, Marcina Różańskiego, urzeczywistnia to marzenie. Czy wspólne dążenie do prawdy zbliży ich do siebie Czy zagmatwana przeszłość stanie się początkiem pięknej przyszłości Nic nie jest przesądzone...

Pytań jest więcej. Co wspólnego z Gretą, babką Marcina, ma Hermann Göring Czy prawdziwe są pogłoski o skarbie ukrytym przez nazistów w Lesicy w Kotlinie Kłodzkiej Czym tak naprawdę zajmował się kapitan Friedrich von Welfow Co wspólnego z całą historią ma żydowska dziewczynka, Ilza Herscheles Dlaczego Karolina otrzymuje oszczercze anonimy Odpowiedzi znajdziemy w książce.

Audiobook „Pora burzy (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 24.03 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]