pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Nowe starego początki (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2022
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788382711639
Data: 2022-02-01
27.82 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:


Po powrocie z Afryki Zosia postanawia zmienić swoje życie. Czuje, że nadszedł czas na bycie odpowiedzialną... przynajmniej za kogoś. Wraz z mężem Sebastianem postanawiają stać się rodziną dla dzieciaków, które skradły serce Zosi podczas odbywania kary w domu dziecka, oraz Salomy... ich „pamiątki” po afrykańskiej misji. Na wieść o powiększeniu rodziny ojciec Zosi stwierdza, że najwyższy czas przekazać córce prezent pozostawiony przez zmarłą matkę. Gdy Zosia widzi zrujnowany stary dom z dala od Warszawy, jest załamana. Czy Zosia, Sebastian i przyjaciółki dadzą radę podarować starej posiadłości nowy początek Poznajcie losy zwariowanych przyjaciółek w pozostałych tomach cyklu: „Mąż potrzebny na już”, „Gorzej być (nie) może”, „Poszukiwani, poszukiwany”.

***
„Długo musieliśmy czekać na czwarty tom tego cyklu, ale... było warto! Małgosia po raz kolejny zaserwowała nam pełną humoru powieść, od której nie można się oderwać. Jesteście ciekawi tego, co znowu wymyśliła Zosia ”
Ewelina Nawara, współautorka „Kingdom of Martagon” i „Kings of Sin”
***
„Zabawna kontynuacja losów Zośki. Powrót z Afryki, rodzina, dzieci i pensjonat – co z tego wszystkiego wyniknie Czy Zosia odnajdzie się w nowej rzeczywistości i stanie się idealną matką Pełna humoru opowieść o przyjaźni i miłości, rozgrywająca się w malowniczych okolicach Włocławka. Serdecznie polecam!”Sylwia Lewandowska, @sylwia_books
***
„Szalone przyjaciółki kolejny raz wpadają na pomysł teoretycznie trudny do zrealizowania, ale nie dla nich! Małgosia Falkowska jest mistrzynią w łączeniu zabawnych sytuacji, momentów wzruszeń i wyzwań do pokonania, a co najważniejsze – fenomenalnie ukazuje więź łączącą te dziewczyny, ich wytrwałość, wsparcie i bezgraniczne zaufanie. Będzie radośnie, wzruszająco i zaskakująco – gorąco polecam!”
Ewelina Kwiatkowska-Tabaczyńska, Zaczytana Ewelka

Audiobook „Nowe starego początki (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 27.82 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.