pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Kurs na kolizję. Shadow Raptors. Tom 1 (CD mp3)
audiobook:

Kurs na kolizję. Shadow Raptors. Tom 1 (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788381469975
Data: 2019-10-03
23.79  25.23  1.44 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Rok 2017. W Układzie Słonecznym po raz pierwszy pojawia się okręt Skunów. Ludzkość nadaje mu nazwę Oumuamua. Dwa lata później obiekt znika w tajemniczej anomalii, znajdującej się pomiędzy Marsem i Jowiszem. Wkrótce przybywają następne okręty obcych. Wysłane ich tropem ziemskie sondy badawcze odkrywają w tym rejonie przejście, prowadzące do odległego o dziesięć lat świetlnych układu gwiezdnego Epsilon Eridani, zamieszkałego przez rasę Skun. Rok 2045. Do układu Epsilon Eridani wlatują pierwsze ziemskie okręty kolonizacyjne.

Rok 2205. Dominium Skun jest już tylko wspomnieniem. Zdziesiątkowani obcy ukrywają się w pasie planetoid na obrzeżach układu, skąd przypuszczają atak na kolonistów. W kierunku jedynej w układzie planety i jej księżyca wyrusza gigantycznych rozmiarów okręt wojenny Skunów. Strzegąca planety Flota ludzi jest rozproszona, w układzie znajduje się jedynie niewielki zespół uderzeniowy, złożony z krążownika i kilku okrętów eskorty. Czy pojedynczy okręt potrafi powstrzymać przeważające siły wroga? Czy ludzkość będzie w stanie uchronić nową domenę przed zagładą? Jak wiele ludzie są w stanie poświęcić, by tego dokonać?

Audiobook „Kurs na kolizję. Shadow Raptors. Tom 1 (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 23.79 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Sławomir Nieściur - autor m.in.:
Produkty podobne:
Piękny gracz - pudełko audiobooku

Piękny gracz

Christina Lauren
Zgiełk wojny. Tom 1 - pudełko audiobooku

Zgiełk wojny. Tom 1

Kennedy Hudner