pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Botanika duszy (CD mp3)
audiobook:

Botanika duszy (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2014
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788378185833
Data: 2014-04-16
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
pudełko audiobooku - Szmaragdowa tablica
Szmaragdowa tablica 26.17 zł pozycja dostępna!
pudełko audiobooku - Miasto dziewcząt
Miasto dziewcząt 26.72 zł pozycja dostępna!
pudełko audiobooku - Krąg
Krąg 29.44 zł pozycja dostępna!
pudełko audiobooku - Olive powraca (CD mp3)
Olive powraca (CD mp3) 22.97 zł pozycja dostępna!

Botanika duszy (CD mp3) - Elizabeth Gilbert - opis audiobooka:

Najnowsza powieść E. Gilbert autorki światowego bestsellera Jedz, módl się, kochaj w wersji do słuchania! Czyta Joanna Jeżewska! (2 płyty CD) Fascynująca historia niezwykłej kobiety, której życie wyprzedziło epokę.

Elizabeth Gilbert, po 13 latach i spektakularnym sukcesie powraca do literackiej fikcji i zabiera czytelników w podróż, o której trudno będzie zapomnieć.

Alma Whittaker, bohaterka Botaniki duszy, to pod każdym względem postać nieprzeciętna - o nieposkromionej ciekawości świata, błyskotliwym intelekcie i silnej potrzebie niezależności. Jej historia rozpoczyna się w roku 1800, w Filadelfii, jednak głód wiedzy i pragnienie spełnienia w miłości zawiodą ją w tak egzotyczne zakątki świata jak Tahiti. Czy znajdzie tam rozwiązanie przyrodniczych zagadek i tajemnic ludzkiej duszy Gilbert po mistrzowsku przedstawia pierwsze zauroczenia i burzliwą miłość Almy sprawiając, że bohaterka, której dzieje ukazane są na tle burzliwej epoki, staje się bardzo bliska dzisiejszej czytelniczce.

Przez tę opowieść się płynie. Jest naprawdę magiczna Olga Kowalska z Wielki Buk.com Pisarka obdarzona rozżarzonym talentem, Anne Proulx Gilbert to mieszanka Annie Proulx z Johnem Irvingiem, The Times Elizabeth Gilbert jest autorką Jedz, módl się, kochaj oraz I że cię nie opuszczę - dwóch wyjątkowych wydanych przez REBIS książek, które stały się megabestsellerami nie tylko w Polsce, ale i na całym niemal świecie (w Stanach Zjednoczonych sprzedano ponad 10 milionów, a w Polsce prawie 400 tysięcy egzemplarzy Jedz, módl się, kochaj!). Udowadnia w nich, że zawsze warto szukać właściwej dla siebie drogi i z otwartym sercem przyjmować to, co nas na niej spotka. Na podstawie Jedz, módl się, kochaj nakręcono przebojowy film z Julią Roberts i Javierem Bardemem w rolach głównych.

Audiobook „Botanika duszy (CD mp3)” - oprawa CD - Wydawca: Rebis.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o audiobooku ""
Elizabeth Gilbert - autor m.in.:
Wielka Magia - okładka książki
Wielka Magia Elizabeth Gilbert;
Miasto dziewcząt - pudełko audiobooku
Miasto dziewcząt Elizabeth Gilbert;
Miasto dziewcząt - okładka książki
Miasto dziewcząt Elizabeth Gilbert;