pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Boskie dziewczyny. Tom 4. Waleczna Artemis

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2023
EAN: 9788383340333
Data: 2023-02-21
17.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

ARTEMIDA WYRUSZA NA POLOWANIE, ALE WCALE NIE CZUJE SIĘ ODWAŻNA!
Przyjaciółki i koledzy z klasy Artemidy uważają ją za najdzielniejszą młodą boginię w szkole. Nie mają pojęcia, że mimo wspaniałych umiejętności, minotaury i skorpiony na zajęciach z bestiologii przerażają ją tak samo, jak innych! Teraz jednak najbardziej przejmuje się tym dziwnym uczuciem, które pojawia się, gdy patrzy na Oriona. Jeszcze nigdy nie była zakochana. Czy zbierze się na odwagę i porozmawia z Orionem, by zaczął widzieć w niej kogoś więcej niż tylko koleżankę i najlepszą uczennicę na zajęciach z bestiologii
Spojrzenie na mity greckie okiem współczesnej nastolatki. Cztery przyszłe gwiazdy Olimpu - Atena, Persefona, Afrodyta i Artemida - uczą się w Akademii Olimpijskiej, w której elita ateńskiej młodzieży szkoli swe boskie umiejętności. Boskie dziewczyny bardzo przypominają współczesne rówieśniczki. Choć czeka je mityczna przyszłość, teraz stawiają czoła typowym nastoletnim problemom - z jednej strony koleżanka dokucza, z drugiej u drzwi stoi pierwsza miłość.

Audiobook „Boskie dziewczyny. Tom 4. Waleczna Artemis” - Wydawca: Storybox. Cena 17.66 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.