pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Bisy. Czarny wygon

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2014
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788379270545
Data: 2014-04-03
21.19 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

PowieśćBisy" - trzecia część cyklu powieściowego Czarny Wygon" opowiada o dalszych losach Witolda Uchmanna i Adama Nawrota, których mieliśmy okazję poznać w dwóch pierwszych tomach. Bohaterowie Bisów" znają już zasady rządzące okrutną klątwą zatajenia, lecz nagle okazuje się, że zagrożenie rośnie. O ile w Słonecznej Dolinie" i Starzyźnie" granice pomiędzy światami były otwierane niezwykle rzadko, o tyle w Bisach" nieumarłe, upiorne postaci coraz częściej pojawiają się we współczesnych realiach i zaczynają zagrażać miejscowościom na Lubelszczyźnie oraz ich mieszkańcom.

Wiele wskazuje na to, że pojawiający się na kartach Bisów" Czarny zamierza w Bliżowie i okolicach zrealizować swój szatański plan. Czy mu się to uda Czy niecne postępki kuszonych przez niego ludzi pomogą osiągnąć jego cele Jedno jest pewne - przed Witoldem Uchmannem staje kolejne piekielnie trudne zadanie, a sielskie krajobrazy Roztocza mogą już wkrótce nieodwracalnie zmienić swoje oblicze.

Audiobook „Bisy. Czarny wygon” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 21.19 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.