pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Poczet psujów polskich - pudełko audiobooku
Poczet psujów polskich pozycja dostępna
Sztuka wojny - pudełko audiobooku
Sztuka wojny pozycja dostępna
Księgarnia »
Audiobook »
»
Ale urwał! Techniki błyskawicznego przyswajania wiedzy
audiobook:

Ale urwał! Techniki błyskawicznego przyswajania wiedzy

Dane szczegółowe:
Wydawca: złote myśli
Rok wyd.: 2013
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788377011812
Data: 2013-10-28
Cena wydawcy: 31.90 złpozycja niedostępna

Ale urwał! Techniki błyskawicznego przyswajania wiedzy - Andrzej Bubrowiecki - opis audiobooka:

Drogi uczniu, drogi studencie, drogi nauczycielu i wykładowco, drogi rodzicu, który pragnie, aby jego dziecko potrafiło się z łatwością uczyć. Przed Wami kompendium wiedzy dotyczące skutecznego UCZENIA SIĘ w szkole i na studiach. Zawiera informacje, których w szkołach na próżno szukać, choć każdego dnia powinno się je przypominać. Takie, których zastosowanie spowoduje u kolegów i koleżanek z grupy następującą reakcję: Ale urwał!* * Zdanie te zostało wyłapane z filmiku zamieszczonego na You Tube, w którym kierowcy próbujący pokonać oblodzoną górkę zlatują z niej, stukając w pobliskie samochody. Jeden z kierowców obrywa zderzak innego auta, po czym komentator sytuacji wypowiada się w dość charakterystyczny sposób: Ale urwał!. W polskim slangu młodzieżowym oznacza to wyrażenie zachwytu.

Nadaliśmy taki tytuł książce Andrzeja Bubrowieckiego nieprzypadkowo. Po zastosowaniu wskazówek zawartych w publikacji zrobisz takie wrażenie na swoich znajomych, że tylko to określenie będzie cisnęło im się na usta! Jak skutecznie się uczyć Jak zapamiętać i w odpowiednim momencie przypomnieć sobie informacje z książek i wykładów Jak się uczyć Podobne pytania zadaje sobie każda ucząca się osoba. Niestety w szkole i na uczelni nie znajdzie się na nie skutecznej odpowiedzi. Jedynie garstka nauczycieli i wykładowców zadaje sobie trud, aby poświęcić czas i przekazać swoim uczniom i studentom najefektywniejsze technik uczenia się - czy to z braku wiedzy, dobrej woli, czyczasu .

Uczniów traktuje się jak maszynki do przyswajania wiedzy - mają osiągać dobre rezultaty na sprawdzianie lub kolokwium. Trudność, z jaką zapamiętują tony informacji, to ich sprawa i ich problem. Co jednak najgorsze, wiedza przekazywana jest tak, jakby wszyscy uczyli się w ten sam sposób. Taki pogląd jest nie tylko daleki od rzeczywistości, ale, co gorsza, bardzo krzywdzący.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o audiobooku "Ale urwał! Techniki błyskawicznego przyswajania wiedzy"
Andrzej Bubrowiecki - autor m.in.:
Jak wyjść z dołka emocjonalnego - okładka książki
Jak wyjść z dołka emocjonalnego Andrzej Bubrowiecki;
Popraw swoje życie - okładka książki
Popraw swoje życie Andrzej Bubrowiecki;