pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Księgarnia »
Indeks autorów »
Douglas Adams

Douglas Adams - autor


okładka książki - Restauracja na końcu wszechświata. Edycja ilustrowana
Douglas Adams

Restauracja na końcu wszechświata. Edycja ilustrowana

Książka. Wydawnictwo: Zysk i S-ka ; Kategoria: Książki / Literatura / Kryminał i sensacja; Rok wydania: 2024; Oprawa: twarda;
Drugi tom kultowego cyklu, genialnie zilustrowany przez wielokrotnie nagradzanego rysownika i autora książek Chrisa Riddella Kilka sekund przed zniszczeniem Ziemi w celu przygotowania terenu pod budowę drogi szybkiego ruchu Arthur Dent...
46.20 
Wyślemy w czasie: 24 h

okładka książki - Autostopem przez Galaktykę. Edycja ilustrowana
Douglas Adams

Autostopem przez Galaktykę. Edycja ilustrowana

Książka. Wydawnictwo: Zysk i S-ka ; Kategoria: Książki / Literatura / Kryminał i sensacja; Rok wydania: 2023; Oprawa: Twarda z obwolutą;
Jubileuszowe wydanie kultowej książki Douglasa Adamsa, dla uczczenia 42. rocznicy pierwszej publikacji fenomenalnie zilustrowane przez wielokrotnie nagradzanego rysownika i autora książek dla dzieci, Chrisa Riddella. Pewnego dnia młody...
46.20 
Wyślemy w czasie: 24 h

pudełko audiobooku - W zasadzie niegroźna
Douglas Adams

W zasadzie niegroźna

Audiobook. Wydawca: Storybox ; Kategoria: Audiobook / Inne; Rok wydania: 2023; Rodzaj nośnika: ;
PIĄTA CZĘŚĆ TRYLOGII W PIĘCIU CZĘŚCIACHŁatwo się zniechęcić, gdy twoja planeta została zniszczona z powodu niepotrzebnej międzygalaktycznej obwodnicy, kobieta, którą kochasz, zniknęła wskutek nieporozumienia związanego z...
27.23 
Wyślemy w czasie: 48 h

pudełko audiobooku - Cześć, i dzięki za ryby
Douglas Adams

Cześć, i dzięki za ryby

Audiobook. Wydawca: Storybox ; Kategoria: Audiobook / Inne; Rok wydania: 2023; Rodzaj nośnika: ;
CZWARTA CZĘŚĆ TRYLOGII W PIĘCIU CZĘŚCIACH Wymęczony nadmiarem wrażeń, lecz niezniszczalny Artur Dent, który właśnie wrócił autostopem zza Mgławicy Konia na Ziemię, poznaje Fenny. Choć w zasadzie nie poznaje, lecz tylko trochę na...
27.23 
Wyślemy w czasie: 48 h

pudełko audiobooku - Życie, wszechświat i cała reszta (CD mp3)
Douglas Adams

Życie, wszechświat i cała reszta (CD mp3)

Audiobook. Wydawca: Storybox ; Kategoria: Audiobook / Inne; Rok wydania: 2023; Rodzaj nośnika: ;
TRZECIA CZĘŚĆ TRYLOGII W PIĘCIU CZĘŚCIACH Latanie to sztuka, a raczej sztuczka - tak twierdzi przewodnik Autostopem przez Galaktykę. Dowcip polega na tym, by nauczyć się rzucać na ziemię i nie trafić w nią. Z lotu ptaka wiele problemów...
29.06 
Wyślemy w czasie: 1-3 dni

pudełko audiobooku - Restauracja na końcu wszechświata
Douglas Adams

Restauracja na końcu wszechświata

Audiobook. Wydawca: Storybox ; Kategoria: Audiobook / Inne; Rok wydania: 2023; Rodzaj nośnika: ;
DRUGA CZĘŚĆ TRYLOGII W PIĘCIU CZĘŚCIACHKiedy zostaną rozwiązane wszystkie problemy dotyczące przestrzeni, czasu, materii oraz istoty życia, pozostanie pytanie: Gdzie jest najlepsza kuchnia. Restauracja na końcu wszechświata...
29.06 
Wyślemy w czasie: 1-3 dni

pudełko audiobooku - Autostopem przez Galaktykę (CD mp3)
Douglas Adams

Autostopem przez Galaktykę (CD mp3)

Audiobook. Wydawca: Zysk i S-ka ; Kategoria: Audiobook / Literatura, Proza; Rok wydania: 2022; Rodzaj nośnika: Miękka;
Kultowa powieść science fiction, w której autor połączył wizyjną fantastykę ze zwariowanym brytyjskim humorem w stylu Monty Pythona.Pewnego dnia młody Ziemianin Artur dowiaduje się z zaskoczeniem, że jego najbliższy przyjaciel Ford...
27.23 
Wyślemy w czasie: 48 h

okładka książki - Autostopem przez Galaktykę. Edycja ilustrowana
Douglas Adams

Autostopem przez Galaktykę. Edycja ilustrowana

Książka. Wydawnictwo: Zysk i S-ka ; Kategoria: Książki / Literatura / Kryminał i sensacja; Rok wydania: 2021; Oprawa: Twarda z obwolutą;
Jubileuszowe wydanie kultowej książki Douglasa Adamsa, dla uczczenia 42. rocznicy pierwszej publikacji fenomenalnie zilustrowane przez wielokrotnie nagradzanego rysownika i autora książek dla dzieci, Chrisa Riddella. Pewnego dnia młody...
pozycja niedostępna

okładka książki - Pakiet. Autostopem, Cześć i dzięki, Życie, wszechświat...
Douglas Adams

Pakiet. Autostopem, Cześć i dzięki, Życie, wszechświat...

Książka. Wydawnictwo: Zysk i S-ka ; Kategoria: Książki / Literatura / Kryminał i sensacja; Rok wydania: 2019; Oprawa: Twarda z obwolutą;
Kultowe powieść science fiction, w której autor połączył wizyjną fantastykę ze zwariowanym brytyjskim humorem w stylu Monty...
pozycja niedostępna

okładka książki - Cześć, i dzięki za ryby / W zasadzie niegroźna
Douglas Adams

Cześć, i dzięki za ryby / W zasadzie niegroźna

Książka. Wydawnictwo: Zysk i S-ka ; Kategoria: Książki / Literatura / Kryminał i sensacja; Rok wydania: 2018; Oprawa: Twarda z obwolutą;
Dwie ostatnie części kultowej trylogii w pięciu częściach, która dzięki brawurowemu połączeniu wizyjnej fantastyki ze zwariowanym brytyjskim humorem na trwałe weszła do kanonu popkultury Wymęczony nadmiarem wrażeń, lecz...
pozycja niedostępna

okładka książki - Restauracja na końcu wszechświata. Życie wszechświat i cała reszta
Douglas Adams

Restauracja na końcu wszechświata. Życie wszechświat i cała reszta

Książka. Wydawnictwo: Zysk i S-ka ; Kategoria: Książki / Literatura / Fantastyka i horror; Rok wydania: 2017; Oprawa: Twarda z obwolutą;
KOLEJNE CZĘŚCI KULTOWEJ POWIEŚCI, KTÓRA ŁĄCZY WIZYJNĄ FANTASTYKĘ ZE ZWARIOWANYM BRYTYJSKIM HUMOREM Kilka sekund przed zniszczeniem Ziemi w celu przygotowania terenu pod budowę drogi szybkiego ruchu Arthur Dent zostaje zabrany z Ziemi...
40.96 
Wyślemy w czasie: 24 h

okładka książki - Doctor Who the Pirate Planet
James Goss, Douglas Adams

Doctor Who the Pirate Planet

Książka. Wydawnictwo: Penguin Books Ltd (UK) ; Kategoria: Książki / Książki obcojęzyczne; Rok wydania: 2017; Oprawa: Twarda z obwolutą;
The hugely powerful Key to Time has been split into six segments, all of which have been disguised and hidden throughout time and space. Now the even more powerful White Guardian wants the Doctor to find the pieces. With the first segment...
pozycja niedostępna

okładka książki - Autostopem przez Galaktykę
Douglas Adams

Autostopem przez Galaktykę

Książka. Wydawnictwo: Zysk i S-ka ; Kategoria: Książki / Literatura / Fantastyka i horror; Rok wydania: 2016; Oprawa: Twarda z obwolutą;
Kultowa powieść science fiction, w której autor połączył wizyjną fantastykę ze zwariowanym brytyjskim humorem w stylu Monty Pythona W tej niezwykłej, pełnej fantazji i humoru książce opowiedziana została historia Arthura Denta i...
pozycja niedostępna

okładka książki - The Ultimate Hitchhikers Guide to the Galaxy
Douglas Adams

The Ultimate Hitchhikers Guide to the Galaxy

Książka. Wydawnictwo: Ballantine ; Kategoria: Książki / Książki obcojęzyczne; Rok wydania: 2002; Oprawa: miękka;
Now in paperback in one complete volume, this ultimate guide collects the five classic novels from Adamss beloved Hitchhiker...
pozycja niedostępna

okładka książki - Hitchhikers Guide to Galaxy
Douglas Adams

Hitchhikers Guide to Galaxy

Książka. Wydawnictwo: Ballantine ; Kategoria: Książki / Książki obcojęzyczne; Rok wydania: 2014; Oprawa: miękka;
Seconds before Earth is demolished to make way for a galactic freeway, Arthur Dent is plucked off the planet by his friend Ford Prefect, a researcher for the revised edition of The Hitchhiker s Guide to the Galaxy who, for the last fifteen years,...
pozycja niedostępna

okładka książki - Autostopem przez Galaktykę. Tom 6. I jeszcze jedno...
Douglas Adams

Autostopem przez Galaktykę. Tom 6. I jeszcze jedno...

Książka. Wydawnictwo: Albatros ; Kategoria: Książki / Literatura / Fantastyka i horror; Rok wydania: 2012; Oprawa: miękka;
Tom szósty kultowej sagi łączącej zwariowany humor z fantasy. Czytelnicy są zgodni - Autostopem przez Galaktykę Douglasa Adamsa połączenie fantasy ze zwariowanym humorem w stylu Monty Pythona należy z pewnością do najzabawniejszych serii...
pozycja niedostępna

okładka książki - Autostopem przez Galaktykę. Tom 4. Cześć i dzięki za ryby
Douglas Adams

Autostopem przez Galaktykę. Tom 4. Cześć i dzięki za ryby

Książka. Wydawnictwo: Albatros ; Kategoria: Książki / Literatura / Fantastyka i horror; Rok wydania: 2011; Oprawa: miękka;
Czwarty tom trylogii to opowieść o dziewczynie która przed unicestwieniem Ziemi nie zdążyła nikomu powiedzieć co cały czas szło nie tak jak trzeba oraz jak w związku z tym uczynić ze świata dobre i szczęśliwe miejsce. Artur Dent powraca na Ziemię i...
pozycja niedostępna

okładka książki - Autostopem przez Galaktykę. Tom 5. W zasadzie niegroźna
Douglas Adams

Autostopem przez Galaktykę. Tom 5. W zasadzie niegroźna

Książka. Wydawnictwo: Albatros ; Kategoria: Książki / Literatura / Fantastyka i horror; Rok wydania: 2011; Oprawa: miękka;
Piąty tom zwariowanych przygód bohaterów sagi który poszerza naszą wiedzę na temat światów równoległych. Pluralistyczna natura sektora galaktycznego w którym znajdowała się Ziemia skutkowała tym że możliwe nieustannie krzyżowało się z...
pozycja niedostępna

okładka książki - Trylogia Autostopem przez galaktykę
Douglas Adams

Trylogia Autostopem przez galaktykę

Książka. Wydawnictwo: Albatros ; Kategoria: Książki / Literatura / Fantastyka i horror; Rok wydania: 2009; Oprawa: miękka;
Kultowa saga. Połączenie fantasy i zwariowanego humoru! Nie tylko dla fanów Monty Pythona i Terryego...
pozycja niedostępna

okładka książki - Życie, Wszechświat i cała reszta
Douglas Adams

Życie, Wszechświat i cała reszta

Książka. Wydawnictwo: Albatros ; Kategoria: Książki / Literatura / Proza, powieść; Rok wydania: 2006; Oprawa: miękka;
Po dziś dzień dziwi mnie, że w ogóle udało mi się napisać trzeci tom, że on naprawdę istnieje i że tak dobrze wyszedł. Jest dość chaotyczny, ale to tylko dlatego, że powstawał w warunkach, w jakich nie należy robić nawet regału na książki, nie...
pozycja niedostępna

Strona 1 z 2 : 12...ostatnia» (25 pozycji)