pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Alex Dryden

Alex Dryden - książki lub utwory autora


Z czerwieni w czerń - okładka książki
Alex Dryden

Z czerwieni w czerń

Książka. Wydawnictwo: Świat Książki ; Kategoria: Książki / Literatura / Kryminał i sensacja; Rok wydania: 2010; Oprawa: miękka;
Wyjątkowa książka. Dlaczego Ponieważ ten fascynujący thriller polityczny jakiego nie powstydziłby się Le Carr jest zarazem piękną i poruszającą historią miłosną. Finn angielski agent w Moskwie rozpracowuje tajemny plan Putina zawładnięcia...
pozycja niedostępna

Red to black - okładka książki
Alex Dryden

Red to black

Książka. Wydawnictwo: Headline ; Kategoria: Książki / Książki obcojęzyczne; Rok wydania: 2009; Oprawa: miękka;
An explosive new spy thriller set in Putins new, enriched Russia, where democracy has been hi-jacked by the neo-KGB. Incredibly topical, it will appeal to fans of John Le Carre and Robert...
pozycja niedostępna