pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Wieża Eiffla. Paryż (puzzle 500-elem.)
zabawki/gry:

Wieża Eiffla. Paryż (puzzle 500-elem.)

Dane szczegółowe:
Producent: Educa Borras
EAN: 8412668148451
Data: 2016-01-11
pozycja niedostępna

Wieża Eiffla. Paryż (puzzle 500-elem.) - opis zabawki/gry:

Układanka na podstawie wysmakowanego, stylowego zdjęcia, które świetnie obrazuje to, co kojarzy nam się z Paryżem. Na tle niknącej w chmurach metalowej konstrukcji wieży Eiffla przyciąga uwagę całująca się para młodych ludzi, a ich stary, błękitny citroen widoczny na pierwszym planie, tworzy piękny, wysmakowany kontrapunkt dla czarno-białej tonacji całego kadru.

Miasto zakochanych jak żadne inne sprzyja uczuciu, którego klimat można poczuć układając ten urokliwy, wysmakowany i doskonale zakomponowany obraz miasta i jego mieszkańców.

Puzzle Educa to inspirująca zabawa dla młodszych i starszych, rozbudzająca zainteresowanie światem i ludźmi, kulturą, historią i współczesnością. Seria znakomitych fotografii z najpiękniejszych miast, co roku odwiedzanych przez miliony turystów, przybliża je wszystkim miłośnikom puzzli i podróży jednocześnie.

Trwałe, dobrze wyprofilowane, z solidnie zabezpieczoną powierzchnią, w eleganckiej kolorystyce, mogą służyć długie lata. Świetnie nadają się na prezent!
Educa Borras - 20 lat doświadczenia firmy specjalizującej się w zabawkach i pomocach edukacyjnych dla dzieci młodszych, starszych i całkiem dorosłych.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Wieża Eiffla. Paryż (puzzle 500-elem.)"