pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
zabawki/gry:

Smoczy skarb

Dane szczegółowe:
Producent: G3
EAN: 5902020445500
Data: 2015-07-31
69.91 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Smoczy skarb - opis zabawki/gry:

W dalekiej krainie znajduje się mroczna jama. Legenda głosi, że na samym jej końcu jest ukryty skarb, którego strzeże przerażający, ziejący ogniem smok. Dzielne skrzaty nie boją się straszliwej bestii i ruszają na wyprawę. Jednak nie łatwa to podróż. Droga wiedzie przez ciemny i nikomu nieznany las. Tylko działając wspólnie, skrzaty są w stanie dotrzeć do smoczej jamy. Muszą jeszcze odnaleźć trzy klucze, by dostać się skarbu zamkniętego w skrzyni.

Celem gry jest przechytrzenie smoka i zdobycie skarbu. Jeśli skrzatom uda się dotrzeć do celu i zbiorą po drodze trzy klucze - wygrają! Gdy do skrzyni ze skarbem pierwszy dobierze się smok, to on zostanie zwycięzcą.

Uczy logicznego myślenia.

Trenuje orientację przestrzenną.

Kształci umiejętność współpracy.

Ta gra jest w całości wykonana z drewna i papieru pochodzących z odnawialnych zasobów leśnych i może zostać w pełni przetworzona. W produkcji wykorzystano również farby na bazie naturalnych barwników.

Zawartość:
plansza do gry
27 kafelków ścieżki
10 kafelków smoka
4 żetony kluczy
2 kości
1 żeton ze słodyczami
instrukcja
Wiek graczy:4+
Liczba graczy: 2-4
Czas rozgrywki: 20 minut

Zabawki/gry „Smoczy skarb” - oprawa twarda - Producent: G3. Cena 69.91 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Smoczy skarb"
Produkty podobne: