pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Zabawki »
»
Rzymskie Koloseum (puzzle 1000-elem.)
zabawki/gry:

Rzymskie Koloseum (puzzle 1000-elem.)

Dane szczegółowe:
Producent: Educa Borras
EAN: 8412668155480
Data: 2015-12-30
pozycja niedostępna

Rzymskie Koloseum (puzzle 1000-elem.) - opis zabawki/gry:

Rzym jest miastem, któremu pozazdrościć zabytków mogą wszystkie inne miasta świata. Ale symbol może być tylko jeden i trudno się nie zgodzić z tym, że zostało nim Koloseum ze swoimi monumentalnymi kamieniami.

Kadr, w którym widoczna jest ta słynna budowla z czasów rzymskich i tłum ludzi, najpewniej turystów, nie byłby tak spektakularny, gdyby nie jeden szczegół. To oldskulowy model fiata na pierwszym planie. Jego głęboki błękit fantastycznie kontrastuje z szarością tła, gdzie króluje antyczna budowla. Godziny uspokajającej i wymagającej skupienia na zadaniu pracy przy układaniu - gwarantowane!
Puzzle Educa to inspirująca zabawa dla młodszych i starszych, rozbudzająca zainteresowanie światem i ludźmi, kulturą, historią i współczesnością. Seria znakomitych fotografii z najpiękniejszych miast, co roku odwiedzanych przez miliony turystów, przybliża je wszystkim miłośnikom puzzli i podróży jednocześnie.

Trwałe, dobrze wyprofilowane, z solidnie zabezpieczoną powierzchnią, w eleganckiej kolorystyce, mogą służyć długie lata. Świetnie nadają się na prezent!
Educa Borras - 20 lat doświadczenia firmy specjalizującej się w zabawkach i pomocach edukacyjnych dla dzieci młodszych, starszych i całkiem dorosłych.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Rzymskie Koloseum (puzzle 1000-elem.)"