pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Zabawki »
»
Montmartre (puzzle 1000-elem.)
zabawki/gry:

Montmartre (puzzle 1000-elem.)

Dane szczegółowe:
Producent: Educa Borras
EAN: 8412668159808
Data: 2016-01-11
pozycja niedostępna

Montmartre (puzzle 1000-elem.) - opis zabawki/gry:

Montmartre i bazylia Sacre Coeur na pięknie, pastelowo wybarwionym zdjęciu, kojarzącym się z akwarelowymi obrazkami, jakie sprzedają uliczni artyści w jej malowniczych zaułkach. Na dominujących szarościach kilka delikatnych, barwnych plam, które tworzą chmury przysłaniające zachodzące słońce, podświetlona reklama przy witrynie sklepu, czy nawet kosz na śmieci. To tworzy niezapomniany nastrój tego kadru, bardzo umiejętnie przywołującego magię tej paryskiej dzielnicy, odwiedzanej dla swego niepowtarzalnego klimatu. Godziny, jakie poświęcimy układance, pozwolą nam na wejście w ten świat, głębokie, wewnętrzne skupienie i twórczy relaks.

Puzzle Educa to inspirująca zabawa dla młodszych i starszych, rozbudzająca zainteresowanie światem i ludźmi, kulturą, historią i współczesnością. Seria znakomitych fotografii z najpiękniejszych miast, co roku odwiedzanych przez miliony turystów, przybliża je wszystkim miłośnikom puzzli i podróży jednocześnie.

Trwałe, dobrze wyprofilowane, z solidnie zabezpieczoną powierzchnią, w eleganckiej kolorystyce, mogą służyć długie lata. Świetnie nadają się na prezent!
Educa Borras - 20 lat doświadczenia firmy specjalizującej się w zabawkach i pomocach edukacyjnych dla dzieci młodszych, starszych i całkiem dorosłych.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Montmartre (puzzle 1000-elem.)"