pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Zabawki »
»
Monopoly. Fallout. Collectors Edition
zabawki/gry:

Monopoly. Fallout. Collectors Edition

Dane szczegółowe:
Producent: MUVE
EAN: 5036905027168
Data: 2016-04-18
pozycja niedostępna

Monopoly. Fallout. Collectors Edition - opis zabawki/gry:

MONOPOLY: Fallout Edycja Kolekcjonerska
Witajcie w domu Mieszkańcy! Firma Vault-Tec przygotowała dla Was niespodziankę, która pozwoli Wam świetnie się bawić w Waszym schronie! Zagraj w MONOPOLY: Fallout Edycja Kolekcjonerska i odbuduj cywilizację: kupując, sprzedając i handlując w postnuklearnym świecie Wspólnoty. Odwiedź miejsca znane z kultowej serii Fallout i dbaj o ich rozwój. Zbieraj kapsle i użyj ich mocy nabywczej. Doprowadź przeciwników do bankructwa i pokaż im, kto tu rządzi!
Ależ z Ciebie S.P.E.C.J.A.Ł.! Szykuj się na wiele niespodzianek urozmaicających rozgrywkę. Dzięki Przewodnikowi Przetrwania Mieszkańca Schronu będziesz miał okazję ostro namieszać przeciwnikom. V.A.T.S. im w oko!
MONOPOLY: Fallout Edycja Kolekcjonerska to doskonały prezent dla wszystkich fanów serii Fallout!
Zawartość pudełka:
6 kolekcjonerskich figurek prosto ze zrujnowanego Bostonu: Pistolet 10mm, Mini Nuke - Grubas, Butelka Nuka-Cola, Hełm od pancerza wspomaganego, Figurka Vault Boy, Brama Schronu 111,
Plansza Monopoly: Fallout zawierająca lokalizacje ze wszystkich czterech gier z serii Fallout,
Domy i hotele przemianowane na Osady i Schrony,
Karty "Ależ z Ciebie S.P.E.C.J.A.Ł." i "Przewodnik Przetrwania Mieszkańca Schronu"
Banknoty z kapslem,
Instrukcja
Monopoly: Fallout Edycja Kolekcjonerska to klasyczna wersja znanej wszystkim gry Monopoly z oryginalnymi grafikami z gry wideo Fallout. Ogromną zaletą tego wydania są nietypowe figurki nawiązujące do klimatu gry.

Monopoly to nieskomplikowana gra polegająca na handlu nieruchomościami. Wymyślona w Stanach Zjednoczonych w okresie Wielkiego Kryzysu przez Elizabeth Magie. Daje graczom szansę obracania wielkimi pieniędzmi i szybkiego wzbogacenia się na podstawie The Landlords Game. Rozpoczynając od pola START, należy okrążać planszę, kupując i sprzedając nieruchomości, budując domy i hotele. Za wejście na nieruchomości innych graczy płaci się czynsz. Sukces zależy od trafnych spekulacji, udanych inwestycji i mądrze przeprowadzonych transakcji. (Źródło: Wikipedia)
W oparciu o znaną wszystkim mechanikę gry stworzono dziesiątki edycji tematycznych nawiązujących do światów znanych z gier wideo, filmów, książek itp.

UWAGA! Gra jest wydana w pełnej angielskiej wersji językowej.

UWAGA! Niektóre elementy produktu mogą różnić się kształtem, wielkością i kolorem od tych prezentowanych na wizualizacjach!
Liczba graczy: 2-6 osób
Wiek: od 8 lat
Czas gry: 60+ minut

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Monopoly. Fallout. Collectors Edition"