pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Witaj szkoło! Klasa 1. Szkoła podstawowa. Matematyka. Podręcznik z...
»
»
podręcznik:

Witaj szkoło! Klasa 1. Szkoła podstawowa. Matematyka. Podręcznik z ćwiczeniami cz. 2

Dane szczegółowe:
Wydawca: edukacja polska
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 56 s.
Wymiar: 210x270 mm
EAN: 9788376350349
ISBN: 978-83-7635-034-9
Data: 2013-05-22
Cena wydawcy: 15.00 złpozycja niedostępna

Witaj szkoło! Klasa 1. Szkoła podstawowa. Matematyka. Podręcznik z ćwiczeniami cz. 2 - Dorota Zagrodzka - opis podręcznika:

Podstawowym celem nauczania matematyki jest nie tylko wprowadzenie ucznia w świat pojęć matematycznych i kształtowanie umiejętności poruszania się w tym świecie, ale także pobudzanie aktywności umysłowej, logicznego i krytycznego myślenia, samodzielnego pokonywania trudności oraz dostrzegania związku matematyki z życiem codziennym. Matematyka z ćwiczeniami z pakietu Witaj szkoło! to: Skuteczność nauczania dzięki oddzielnie wydanym matematycznym podręcznikom z ćwiczeniami i wydzielonym scenariuszom zajęć matematycznych w przewodnikach, nauczyciel sam decyduje o tempie i zakresie wprowadzanych treści matematycznych Sukces każdemu dziecku gwarantują odpowiednio dobrane ćwiczenia łatwiejsze i trudniejsze w ramach każdego tematu, uwzględniające potrzeby uczniów o różnych poziomach umiejętności. Komfort pracy zapewnia nauczycielowi pełna zgodność treści matematycznych z zapisami w podstawie programowej.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Witaj szkoło! Klasa 1. Szkoła podstawowa. Matematyka. Podręcznik z..."