pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
W centrum uwagi. Wiedza o społeczeństwie. Szkoła ponadgimnazjalna....
książka:

W centrum uwagi. Wiedza o społeczeństwie. Szkoła ponadgimnazjalna. Podręcznik cz. 2. Zakres rozszerzony z dostępem do Matura-Rom-u + Zadania i arkusze maturalne

Dane szczegółowe:
Producent: Nowa Era
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 272 s.
EAN: 5901812325754
Data: 2014-08-29
pozycja niedostępna

W centrum uwagi. Wiedza o społeczeństwie. Szkoła ponadgimnazjalna. Podręcznik cz. 2. Zakres rozszerzony z dostępem do Matura-Rom-u + Zadania i arkusze maturalne - Lucyna Czechowska, Arkadiusz Janicki, Klaudiusz Święcicki - opis podręcznika:

W podręczniku W centrum uwagi dla zakresu rozszerzonego położono nacisk na czytelny układ treści, rzetelne opracowanie podejmowanych zagadnień oraz kształcenie umiejętności wymaganych na egzaminie maturalnym, realizowane dzięki rozbudowanej warstwie ćwiczeniowej. Zwarty, przystępnie napisany tekst wzbogacono aktualnymi danymi statystycznymi, schematami, zdjęciami, tabelami, rysunkami satyrycznymi i tekstami źródłowymi. Ponadto podsumowania oraz testy pomagają w prosty i szybki sposób przygotować się do egzaminu maturalnego. Na końcu publikacji znajduje się indeks rzeczowy i osobowy.
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "W centrum uwagi. Wiedza o społeczeństwie. Szkoła ponadgimnazjalna...."
Lucyna Czechowska, Arkadiusz Janicki, Klaudiusz Święcicki - autor m.in.:
Dziś i jutro. Szkoła podstawowa. - okładka książki
Dziś i jutro. Szkoła podstawowa. Podręcznik Iwona Janicka, Arkadiusz Janicki, Aleksandra Kucia-Maćkowska, Tomasz Maćkowski;
W centrum uwagi cz. 2. Liceum ogólnokształcące - okładka podręcznika
W centrum uwagi cz. 2. Liceum ogólnokształcące... Lucyna Czechowska, Arkadiusz Janicki, Klaudiusz Święcicki;
W centrum uwagi. WOS. Podręcznik - okładka podręcznika
W centrum uwagi. WOS. Podręcznik cz. 1. Zakres... Arkadiusz Janicki, Justyna Kięczkowska, Mariusz Menz;