pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka podręcznika - Ekonomika handlu. Ćwiczenia cz.
Ekonomika handlu. Ćwiczenia cz. 1 20.84 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Podręczniki »
»
Testy do policji 2018. Test wiedzy
podręcznik:

Testy do policji 2018. Test wiedzy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna24.pl
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 178 s.
EAN: 9788394714611
ISBN: 978-83-9471-461-1
Data: 2018-01-26
pozycja niedostępna

Testy do policji 2018. Test wiedzy - Anna Zalewska - opis podręcznika:

TESTY DO POLICJI 2018 TEST WIEDZY to profesjonalnie przygotowany podręcznik dla kandydatów do Policji, którego celem jest kompleksowa pomoc w rekrutacji.

Książka zawiera najnowszą bazę pytań wraz z odpowiedziami. Korzystając z poradnika samodzielnie zweryfikujesz poziom przygotowań do egzaminów i uzupełnisz wiedzę, by bezstresowo i z pozytywnym nastawieniem stanąć do rekrutacji i zdać egzaminy z najlepszym wynikiem.

Krok po kroku zapoznasz się z przebiegiem procedury kwalifikacyjnej ze szczególnym uwzględnieniem testu wiedzy i testu sprawności fizycznej. W podręczniku znajdziesz również zasady etyki zawodowej, dowiesz się jak wygląda szkolenie w szkole policyjnej i rozkład dnia rekruta. Poznasz stopnie policyjne, widełki wynagrodzeń i nowe zasady emerytalne. Poznasz podstawy prawne regulujące dobór kandydatów, dowiesz się o kryteriach przyjęć do służby, etapach postępowania rekrutacyjnego, postępowaniu sprawdzającym, systemie punktowym, liście rankingowej i centralnym rejestrze doboru.

Zapamiętaj, że jedyna gwarancja sukcesu na rekrutacji to tylko i wyłącznie Twoje dobre przygotowanie. Dlatego jeśli chcesz zdać testy do policji, to koniecznie skorzystaj z tego podręcznika.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Testy do policji 2018. Test wiedzy"
Anna Zalewska - autor m.in.:
Przestępstwa seksualne. Ujęcie - okładka książki
Przestępstwa seksualne. Ujęcie psychologiczne,... Piotr Herbowski, Waldemar Krawczyk, Dominika Słapczyńska, Anna Zalewska;
Elementarz. Ćwiczenia, uczę się - okładka podręcznika
Elementarz. Ćwiczenia, uczę się pisać Katarzyna Sarna, Anna Zalewska;