pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Tęga głowa przedszkolaka. Nauczanie przedszkolne
Podręczniki »
podręcznik:

Tęga głowa przedszkolaka. Nauczanie przedszkolne

Dane szczegółowe:
Wydawca: Niko
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 56 s.
Wymiar: 278x194 mm
EAN: 9788393456000
ISBN: 978-83-9345-600-0
Data: 2014-02-28
7.27  9.90  2.63 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Tęga głowa przedszkolaka. Nauczanie przedszkolne - opis podręcznika:

Edukacyjna książeczka dla starszych przedszkolaków. Zestaw zadań i ćwiczeń został tak dobrany, żeby jak najefektywniej stymulować rozwój intelektualny dziecka, pamiętając przy tym, że podstawową formą aktywności dziecka w wieku przedszkolnym jest zabawa.

Zaproponowane w publikacji ćwiczenia mają na celu: - rozwój wyobraźni (np. opowiedz, co tu nie pasuje czego brakuje ) i spostrzegawczości (np. porównywanie obrazków, wyszukiwanie różnic i podobieństw, łączenie w pary jednakowych wzorców), - usprawnianie zdolności językowych (np. budowanie odpowiedzi na pytania do sytuacji przedstawionej na obrazku), - doskonalenie sprawności manualnych (np. rysowanie po śladzie, kolorowanie, labirynty), - rozumienie stosunków czasowych (np. co było najpierw ) i przestrzennych (np. nad, pod, obok, przed, za) oraz cech wielkościowych (np. co jest mniejsze Co jest wyższe) Poprzez kontakt i pracę z książką edukacyjną warto przygotować przedszkolaka do roli ucznia.

A zatem Do szkoły - gotowi - start !

Podręcznik „Tęga głowa przedszkolaka. Nauczanie przedszkolne” - oprawa miękka - Wydawca: Niko. Cena 7.27 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]