pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Rozmówki greckie ze słownikiem i gramatyką

Dane szczegółowe:
Wydawca: Lingea
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
EAN: 9788366416109
ISBN: 978-83-6641-610-9
Data: 2020-04-11
24.04  34.90  10.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis podręcznika:

Poszczególne części rozmówek są oznaczone różnymi kolorami, co znacznie ułatwia szybkie odnalezienie potrzebnego zwrotu.

Przy każdej frazie podana jest wymowa, co nawet początkującym użytkownikom pozwoli na skuteczną komunikację.

Praktyczne porady dotyczące różnych aspektów pobytu za granicą zostały wkomponowane w rozmówki w postaci tabelek: można z nich dowiedzieć się np. o funkcjonowaniu transportu miejskiego czy o lokalnych zwyczajach.

Informacje praktyczne o kraju, do którego się wybieramy, są zawarte na końcu książki - można tam znaleźć między innymi wiadomości o przepisach celnych i wizowych, przepisach drogowych, w tym o ograniczeniach prędkości na drogach. Znajdują się tam również przydatne adresy, telefony i adresy internetowe, ułatwiające kontakt z ambasadą czy liniami lotniczymi. Czytelnik odnajdzie tam porady dotyczące podróżowania po danym kraju, informacje o atrakcjach turystycznych, godzinach otwarcia banków, specjałach lokalnej kuchni itp.

Do rozmówek dołączone jest zwięzłe i przystępne kompendium gramatyczne, dzięki któremu można pogłębić swoją znajomość języka.

Podręcznik „Rozmówki greckie ze słownikiem i gramatyką” - oprawa miękka - Wydawca: Lingea. Cena 24.04 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]