pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Rozmawiamy po polsku

Dane szczegółowe:
Wydawca: Episteme
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 222 s.
Wymiar: 240x165 mm
EAN: 9788365172600
ISBN: 978-83-6517-260-0
Data: 2021-04-08
44.12  50.47  6.35 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Podręcznik Rozmawiamy po polskuzostał przygotowany dla osób uczących się języka polskiego jako obcego. Dzięki niemu obcokrajowcy mogą poznać zwroty, z którymi nie mają okazji się spotkać na tradycyjnym kursie języka polskiego.
Podręcznik skoncentrowany jest na leksyce, a nie gramatyce. Rozmówki w lekki, łatwy i przyjemny sposób uczą wyrażeń potrzebnych w codziennych sytuacjach. Po zrealizowaniu lekcji uczeń w naturalny sposób przyswoi dany zwrot, dzięki czemu będzie mógł swobodnie rozmawiać bez zbędnego kontrolowania poprawności gramatycznej. Z podręcznika można korzystać zarówno na zajęciach z lektorem, jak i dzięki kluczowi odpowiedzi samodzielnie.
This handbook has been prepared for those interested in learning Polish as a foreign language. Thanks to our new content foreigners can acquire skills in topics they do not have the opportunity to learn during traditional Polish language courses.
The textbook focuses on vocabulary as opposed to grammar. Dialogues are constructed in a light, easy and fun way meant to teach expressions used in everyday situations. After completing each lesson, students will learn phrases in a more natural manner; this will allow students to talk freely without constantly checking grammar.
This textbook can be used both during classes with a teacher and thanks to the answer key independently.

Podręcznik „Rozmawiamy po polsku” - oprawa miękka - Wydawca: Episteme. Cena 44.12 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Polish doesn t bite - okładka podręcznika

Polish doesn t bite

Iwona Lewandowska
Polski krok po kroku - junior 1 - okładka podręcznika

Polski krok po kroku - junior 1

Iwona Stempek, Paulina Kuc, Małgorzata Grudzień