pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Portugalski. Rozmówki na każdy wyjazd

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 105x145 mm
EAN: 9788365884695
ISBN: 978-83-6588-469-5
Data: 2018-03-12
14.58  19.99  5.41 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Rozmówki na każdy wyjazd to poręczna publikacja z użytecznymi zwrotami, słówkami i wyrażeniami, które na pewno przydadzą się podczas podróży służbowej czy turystycznej, wyjazdu na praktyki, studia czy staż za granicą. Rozmówki zostały wzbogacone o niezbędnik turystyczny: ciekawostki i praktyczne rady dotyczące portugalskiej kultury czy zwyczajów.

Zdania i zwroty zebrane w Rozmówkach na każdy wyjazd zostały dobrane w taki sposób, by odpowiadały na potrzeby podróżujących do Portugalii. Z Rozmówkami porozumiesz się na policji, na poczcie, w sklepie, w przychodni, w pubie czy w muzeum. Zapytasz o ceny biletów, poprowadzisz prostą konwersację, złożysz zamówienie i poprosisz o pomoc.

Wymowa nie sprawi Ci większych trudności dzięki uproszczonemu zapisowi wymowy przy każdym wyrażeniu oraz wskazówkom fonetycznym. W zrozumieniu odpowiedzi pomoże Ci dwujęzyczny słowniczek i podstawowe informacje o gramatyce.

Z Rozmówkami na każdy wyjazd:
- poznasz przydatne zwroty i wyrażenia
- porozumiesz się w lokalnym języku z mieszkańcami
- zrozumiesz szyldy, napisy i komunikaty
- opanujesz podstawy wymowy
- dowiesz się więcej o Portugalii i jej mieszkańcach

Podręcznik „Portugalski. Rozmówki na każdy wyjazd” - oprawa miękka - Wydawca: Edgard. Cena 14.58 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]