pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Po prostu mów! Język niemiecki bez gramatyki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Impuls
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 160x235 mm
EAN: 9788382941944
ISBN: 978-83-8294-194-4
Data: 2022-08-17
Cena wydawcy: 38.00 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Po prostu mów! […] nie jest kolejną publikacją, która kusi iluzją łatwej i przyjemnej nauki w krótkim czasie. Kamil Mykowski prowadzi ucznia do konkretnie zdefiniowanego celu, jakim jest komunikacja w języku niemieckim […]. Zmierza do niego, wykorzystując wzięte z życia przykłady oraz typowe struktury gramatyczne. Dodatkowe wskazówki i wyjaśnienia w postaci odwołań do języka angielskiego stanowią cenną pomoc dla osób, dla których niemiecki jest drugim językiem obcym […].

Powtórkowy charakter książki można docenić, nie tylko mając w planach zdanie egzaminu lub uzyskanie certyfikatu – taka forma przypomnienia wiedzy (np. przed testem poziomującym) może także przynieść efekty podczas prób odświeżenia znajomości niemieckiego we własnym zakresie […]. Służą temu również wskazówki dotyczące korzystania ze słowników i źródeł internetowych.

Unikanie hermetycznej terminologii i przejrzysta struktura mogą się okazać argumentami trafiającymi do dorosłych kursantów lub uczniów, którzy już nie operują pojęciami językoznawczymi w zakresie wymaganym np. w trakcie nauki języka w szkole średniej.

Podręcznik „Po prostu mów! Język niemiecki bez gramatyki” - oprawa Miękka - Wydawca: Oficyna Wydawnicza Impuls.