pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Organizowanie i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach...
podręcznik:

Organizowanie i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach administracyjnych. Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk. Kwalifikacja A.32. 2

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 183 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 978830214981851
ISBN: 978-83-0214-981-8
Data: 2015-09-07
37.45  39.40  1.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Organizowanie i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach administracyjnych. Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk. Kwalifikacja A.32. 2 - opis podręcznika:

Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk obejmujący treści z zakresu 2 części kwalifikacji A.32 (Organizowanie i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach administracyjnych). Prezentuje wiedzę na temat organizowania przepływu informacji i zasobów w jednostce administracyjnej, rozróżniania rodzajów i systemów transportu miejskiego, obliczania zapotrzebowania jednostki administracyjnej na wodę oraz energię elektryczną i cieplną na podstawie określonych parametrów, przestrzegania zasad logistycznej obsługi imprez masowych, przestrzegania zasad gospodarowania odpadami; oceniania efektywności wykorzystania infrastruktury logistycznej w jednostce administracyjnej, prowadzenia dokumentacji funkcjonowania systemu logistycznego w jednostce administracyjnej. Treści teoretyczne zostały wsparte licznymi przykładami i ćwiczeniami. Na końcu podręcznika zamieszczono wykaz podstawowych pojęć w językach polskim, angielskim i niemieckim.

Podręcznik „Organizowanie i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach administracyjnych. Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk. Kwalifikacja A.32. 2” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 37.45 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]